Нападають на господарів і проявляють агресію: названі породи найбільш непередбачуваних собак

Собаки іноді можуть кусати навіть своїх господарів, якщо ними не займатися і не виховувати. Особливо це стосується дорослих вихованців, які ростуть без людської уваги і турботи, і потім раптово втрачають контроль. Якщо з собакою мало гуляти, не займатися з нею дресируванням, і не враховувати її інтереси, тоді вона може вам помститися. Такі породи як такса, джек-рассел-тер'єр, чіхуахуа, кокер-спанієль і папільон, незважаючи на всю свою миловидність, частіше за інших проявляють агресію до людини.

Нападають на господарів і проявляють агресію: названі породи найбільш непередбачуваних собак - today.ua

Варто пам'ятати, що такси та тер'єри - це мисливці, тому хватка і реакція у них сильні. Цим собакам обов'язково потрібні фізичні навантаження, тривалі прогулянки. Маленьких собачок також потрібно дресирувати, як і великих бійцівських. Для цього існують окремі методики, якими не можна нехтувати. Головна помилка людей в тому, що чим менше розмір вихованця, тим більше його намагаються балувати. Все це має згубні наслідки. Розпещені маленькі собачки частіше за інших нападають на дітей.

Іноді собаки можуть вкусити нового члена сім'ї. Якщо йдеться про службову або бійцівську собаку, то дресирувати такі породи потрібно обов'язково. Дітям варто пояснити, що таку собаку не можна чіпати, коли вона їсть або спить. Інакше вихованець не буде церемонитися з покаранням для того, хто його потривожив. Нападають на господарів і проявляють агресію: названі породи найбільш непередбачуваних собак Найчастіше серед великих порід кусають господарів ротвейлери, добермани, німецькі вівчарки, доги, пітбулі. Кобелі стають більш агресивними в період статевого дозрівання, сучки в період тічки або після пологів. Господарям потрібно знати, як поводитися з собакою в такі періоди, щоб не стати жертвою їх агресії.

Собака може проявити агресію до господаря, якщо вона захворіла, знаходиться в стресі, збуджена, налякана. Під час прогулянки пес може вкусити господаря, коли його ведуть на повідку повз агресивного родича. Таким чином, щоб проявити агресію до людини, у собаки повинна бути причина на це. Невмотивована агресія буває у доберманів, спрингер-спанієлів, золотистих кокер-спаніеля, бернськіх зенненхундів і деяких інших порід собак, але це трапляється вкрай рідко.

Раніше повідомлялося, на які породи собак найчастіше полюють злодії в громадських місцях.

ДЖЕРЕЛОbelnovosti.by