ТОП-5 порід собак, на яких найчастіше полюють злодії

Наймодніші і найпопулярніші породи собак, як правило, стають жертвами злодіїв. Можливо, ви будете здивовані, але собак теж крадуть, і частіше за все "під замовлення". Ризик звичайно не великий, але якщо у дорогий, породистий, нестерилізований вихованець, то він в першу чергу опиниться у полі зору шахраїв-заводчиків, які знають, як заманити собаку.

ТОП-5 порід собак, на яких найчастіше полюють злодії - today.ua

Померанський шпіц

ТОП-5 порід собак, на яких найчастіше полюють злодії Маленьких шпіців вкрасти досить легко. Уважно дивіться за своїм вихованцем на прогулянці, і краще за все нікуди його самого не відпускайте. А то потім доведеться розшукувати свого шпіца на чорному ринку, де його будуть перепродавати.

Мальтійська болонка

Ця порода виглядає по-королівськи. Особливо, якщо господар доглядає за довгою шерстю собаки, робить їй регулярно зачіску. Тоді повз такого гарного вихованця важко буде пройти досвідченим шахраям собак.

Французький бульдог

Це дуже популярна порода серед міських жителів. Цуценята французького бульдога продаються дуже швидко, і коштують недешево. Крадених цуценят, як правило, продають у рази дешевше. Але це нікого не бентежить, і люди їх розкуповують як гарячі пиріжки.

Лабрадудль

ТОП-5 порід собак, на яких найчастіше полюють злодії Суміш лабрадора і пуделя з Заходу прийшла і до нас. Ці собаки неймовірно милі і красиві. Вони схожі на іграшки, але коштують в рази дорожче. Злодії завжди тримають на прикметі цю породу собак і при можливості обов'язково їх вкрадуть. Лабрадудлів створили як собак-поводирів, але дуже скоро попит на них вийшов далеко за рамки спільноти людей з порушеннями зору.

Чіхуахуа

Ці милі песики не втрачають своєї популярності протягом вже багатьох років. Через їх маленький розмір викрасти таку собачку не складно. Чіхуахуа поміститься навіть у кишеню. Однак, порода відрізняється своєю "кусючістю" і писклявим гавчанням. Тому потрібно дуже постаратися вкрасти чіхуахуа і не викликати зайвого шуму.

Раніше повідомлялося, які з порід сучасних собак мають ДНК тварин, що жили ще 11 тисяч років тому.

ДЖЕРЕЛОukr.media