Натуральні добрива для кімнатних рослин, які допоможуть прискорити їх ріст: рецепти

Автор: Ольга Березовська

Кімнатні рослини, як і ті, що ростуть на вулиці, потребують добрив. Так вони краще ростуть та пишно цвітуть. Для підживлення квітів та декоративних дерев можна використовувати покупні розчини, а можна зробити їх самостійно. Пропонуємо рецепти двох корисних для рослин настоїв із натуральних інгредієнтів.

Натуральні добрива для кімнатних рослин, які допоможуть прискорити їх ріст: рецепти - today.ua

Настій кропиви

Такий настій – чудове джерело азоту, калію та інших корисних для кімнатних рослин мікроелементів, що прискорюють їх ріст та розвиток. Щоб приготувати таке натуральне добриво, потрібно взяти кілограм свіжої кропиви та залити його 10 літрами гарячої води. Настій має відстоюватися протягом 7-10 днів. Його обов'язково потрібно періодично помішувати.

Після настій слід процідити, розбавити водою у співвідношенні один до десяти і поливати цим розчином рослини раз на два тижні.

Натуральні добрива для кімнатних рослин, які допоможуть прискорити їх ріст: рецепти

Популярні зараз

В Україні летять у прірву ціни на заміські будинки: експерти назвали причину

В Офісі президента повідомили, як змусити Росію завершити війну в Україні

В Україні унормують мінімальний та максимальний вік для керування автомобілями

Forbes повідомило про масштабну атаку росіян з використанням гольф-карів під Куп'янськом

Банановий настій

Такий екологічно чистий варіант підживлення насичує кімнатні рослини калієм та фосфором. Поливаючи квіти, можна прискорити їх ріст і збільшити тривалість цвітіння.

Підпишіться на Today.ua, щоб бути в курсі останніх новин:

Приготувати його просто: потрібно взяти дві чи три бананові шкірки, подрібнити та залити літром теплої води. За добу добриво буде готове. Настій потрібно процідити та поливати їм рослини один раз на місяць.

Пропонуємо також варіант корисного для півонії добрива, яке можна приготувати своїми руками. Воно допоможе досягти більш пишного цвітіння.