Названі породи собак, яких дресирувати легше за інших

Автор: Лобанова Єлизавета

Здатність собак схоплювати команди на льоту залежить від їх рівня інтелекту. У різних порід є свої переваги перед іншими. Хтось із собак відрізняється силою і витримкою, хтось любить дітей, а є породи, які легше за інших піддаються дресируванню, і їх господарі можуть виховати таку собаку за всіма правилами, доклавши до цього сил і часу.

Названі породи собак, яких дресирувати легше за інших - today.ua

Бордер-коллі

Названі породи собак, яких дресирувати легше за інших

Першим представником найбільш тямущих і розумних порід є бордер-коллі. Ці вихованці дуже енергійні і доброзичливі. Їм обов'язково потрібне фізичне і розумове навантаження, тому користуйтеся цим і навчайте вихованця командам. Йому це буде в радість і задоволення. А ви отримаєте слухняну собаку, яка не буде зайвий раз вередувати і неконтрольовано вимагати до себе уваги.

Німецька вівчарка

Названі породи собак, яких дресирувати легше за інших Цю породу собак обирають спеціально для дресирування. Про інтелект і жагу до навчання вівчарок відомо багатьом. З них виходять відмінні охоронці, помічники по будинку і просто друзі. Представники цієї породи досить легко переносять зміну господарів, завжди захистять ближнього, якщо відчувають небезпеку, і не впустять стороннього в будинок, поки господар не дасть команду.

Підпишіться на Today.ua, щоб бути в курсі останніх новин:

Пудель

Названі породи собак, яких дресирувати легше за інших Пуделі зовні дуже милі і ніжні істоти, але при цьому вони також розумні і активні. Ці собаки виступають в цирках, беруть участь в ролі рятувальників і мисливців. А все тому, що пуделі легко навчаються різним командам. Їм важливо весь час бути активними. Грайте з собаками, гуляйте по кілька годин на день, інакше вихованець може впасти в депресію і почати хворіти.

Популярні зараз

Літнім українцям дали менше двох тижнів на оновлення даних у ПФУ, далі припиняють виплату пенсії

Зеленський відповів Путіну на пропозицію про переговори на умовах РФ

Сьогодні світло можуть вимкнути вже з 8-ї ранку: розроблено новий графік відключень електроенергії

В Україні можна отримати штраф за використання генератора: названо причину

Раніше повідомлялося, які породи собак можуть несподівано напасти на господаря і членів його сім'ї, проявивши агресію.