Названо найшкідливіші продукти, які скорочують життя людей

Автор: Ольга Березовська

Якщо людина хоче жити довго і не страждати від різних захворювань, медики радять ретельно стежити за тим, що вона їсть. Тому що їжа може бути дуже небезпечною для організму. Які продукти можуть потенційно скоротити тривалість життя людей?

Названо найшкідливіші продукти, які скорочують життя людей - today.ua

Оброблене м'ясо

Ковбаса, сосиски та бекон містять у собі велику кількість солі та насичених жирів. Тому регулярне вживання їх може спричинити проблеми із серцево-судинною системою. Крім того, деякі недобросовісні виробники додають у продукт барвники та підсилювачі смаку, щоб оброблене м'ясо виглядало більш апетитно, хоча вони небезпечні для здоров'я всього організму.

Названо найшкідливіші продукти, які скорочують життя людей

Солодкі напої та десерти

Надмірне вживання солодких газованих та енергетичних напоїв, цукерок, тортів та інших десертів може призвести до ожиріння, діабету 2 типу та проблем із серцем та обміном речовин. В результаті можливість дожити до 100 років різко скорочується.

Популярні зараз

Частині пенсіонерів перерахують пенсію у червні: хто отримає додаткову тисячу гривень

Евакуацію з Вовчанська терміново зупинено: що відбувається в одній із найгарячіших точок війни

Киянам слід бути готовими до вимкнень електроенергії на тиждень

В Україну доставлено один із найкращих у світі комплексів ППО з Німеччини

Трансжири

Трансжири, які містяться у багатьох стравах фаст-фуду, маргарині, чіпсах та сухариках, а також шоколадних батончиках та печиві, підвищують рівень поганого холестерину та знижують рівень хорошого. Це призводить до збільшення ризику розвитку серцевих захворювань, проблем із судинами та інсульту.

Солоні продукти

Продукти з високим вмістом солі небезпечні для людей. Якщо дуже часто їх їсти, це може призвести до гіпертонії, інсульту та інших проблем серцево-судинної системи. І, звичайно, сприяє скороченню тривалості життя.

Названо найшкідливіші продукти, які скорочують життя людей

Підпишіться на Today.ua, щоб бути в курсі останніх новин:

Алкоголь

Усі знають, наскільки шкідливий алкоголь для організму людини. Його надмірне вживання призводить до розвитку хвороб печінки, серця та інших органів. Тому, якщо людина хоче прожити довге та здорове життя, їй не варто пити спиртні напої дуже часто і у великих кількостях.

Пропонуємо також дізнатися про напої, що прискорюють старіння організму.