Названо продукти, які не можна поєднувати з бананами, щоб не нашкодити здоров'ю

Автор: Лобанова Єлизавета

Банани - один із фруктів, які за смаковими характеристиками поєднуються з багатьма продуктами. Однак деякі такі поєднання можуть спричинити негативні наслідки для здоров'я.

Названо продукти, які не можна поєднувати з бананами, щоб не нашкодити здоров'ю - today.ua

Список продуктів, які не можна їсти з бананами

Кисломолочні продукти

Поєднання бананів і молока, йогурту кефіру або сиру може призвести до погіршення травлення, газоутворення, здуття живота і навіть отруєння. Безперечно, все залежить від індивідуальних особливостей кожного організму. Але варто врахувати, що банани збільшують кислотність шлунка, а молочні продукти бродять у шлунку та утворюють токсичні сполуки.

Кава

Банани та кава - це популярний для багатьох варіант сніданку, але таке поєднання продуктів для здоров'я є корисним. Банани містять багато калію, який впливає на роботу серця, а кофеїн посилює його дію. Це може призвести до порушення серцевого ритму, підвищення тиску та аритмії.

Солодощі

Банани та шоколад, або інші десерти з додаванням банана – дуже шкідливі для здоров'я. Такі ласощі містять велику кількість цукру. Банани самі по собі мають досить високу калорійність та глікемічний індекс, а якщо додати до них ще й інші солодощі, то вийде надлишок цукру в організмі. В результаті - набір ваги, розвиток діабету та карієсу.

Популярні зараз

ЗСУ можуть отримати балістичні ракети, які летять на 300 км

В Україні посилили умови для виходу на пенсію

Уряд ухвалив рішення щодо підвищення зарплати частині бюджетників

У світі найближчим часом стрімко зросте ціна на золото: долар втрачає лідерство

Названо продукти, які не можна поєднувати з бананами, щоб не нашкодити здоров'ю

Цитрусові фрукти

Безневинне на перший погляд поєднання цитрусових і бананів - не таке вже й нешкідливе. Апельсини, лимони та грейпфрути краще вживати окремо від інших продуктів, щоб не було несподіваної реакції шлунка на кислоту.

Підпишіться на Today.ua, щоб бути в курсі останніх новин:

Алкоголь

Банани містять багато цукру, який у поєднанні з алкоголем може спричинити підвищення рівня глюкози в крові, зневоднення організму, головний біль та нудоту. Крім того, банани посилюють дію алкоголю на центральну нервову систему.

Раніше повідомлялося, які три продукти не можна розігрівати у мікрохвильовій печі.