У бежевому тотал-образі: Олена Зеленська зустрілася із африканськими журналістами у Києві

Автор: Лобанова Єлизавета

Олена Зеленська провела цими вихідними важливу зустріч із представниками африканських ЗМІ. Перша леді України обрала на прес-конференції стриманий, але стильний осінній образ.

У бежевому тотал-образі: Олена Зеленська зустрілася із африканськими журналістами у Києві - today.ua

Зеленська, зокрема, розповіла представникам Тунісу, Кенії, Марокко, Нігерії, Замбії, Ангори та інших країн Африки про те, скільки дітей вивезла Росія з українських територій за час війни, про будівництво укриттів у школах, а також про боротьбу українців із хронічним стресом. та загалом про проблему ментального здоров'я.

"Всі ми в Україні сподіваємося, що війна залишиться лише епізодом нашого життя. Чужа агресія не зробить нас жорстокими, тому що ми тримаємося за людські цінності. Ми зможемо все пережити та розвиватися, якщо збережемо це у собі", - зазначила Зеленська.

У бежевому тотал-образі: Олена Зеленська зустрілася із африканськими журналістами у Києві

Популярні зараз

Українцям повідомили, яким буде тариф на газ у січні 2024 року

В Україні з 1 січня зростуть виплати на дітей: стали відомі нові суми

В Україні через 5 днів чекають різкої зміни курсу долара

В Україні вже із січня очікують затримки пенсій і соцвиплат

Дружина президента звернула увагу на те, що важливо захистити не лише людей, а й українську культуру від російського знищення.

"Протягом багатьох століть Україна перебувала під впливом імперії. Потрібна велика робота з деколонізації культури, повернення імен наших художників та інших художників, які були присвоєні Росією", - сказала вона.

На цей раз Олена Зеленська обрала для свого виходу у світ тотал-бежевий образ - брючний костюм з піджаком на запах і топ у тон. Свій образ перша леді доповнила золотими сережками. Вона виглядала, як завжди, стильно, при цьому ніщо не відволікало званих гостей від мови Зеленської.

Підпишіться на Today.ua, щоб бути в курсі останніх новин:

У бежевому тотал-образі: Олена Зеленська зустрілася із африканськими журналістами у Києві

Раніше повідомлялося, що Олена Зеленська відвідала будівництво будинку для переселенців у Київській області.