П'ять предметів, які приносять невдачі та нещастя у дім: варто їх позбутися

Автор: Ольга Березовська

Експерти з фен-шуй рекомендують наповнювати будинок лише тими предметами, які приносять щастя та позитивну енергію. Тому вважають, що потрібно позбутися речей, що навпаки, притягують нещастя та невдачі. Про які саме предмети йдеться?

П'ять предметів, які приносять невдачі та нещастя у дім: варто їх позбутися - today.ua

Старі рахунки та газети

Багато людей люблять збирати цікаві статті з журналів та газет, роками зберігати рахунки за комунальні послуги та інші непотрібні папери. Але все це приносить негативну енергію в будинок, тому краще позбавлятися таких речей. Усі старі листівки, документи, листи та рекламні брошури варто відправити до смітника, щоб не приваблювати невдачі.

Штучні квіти

Пластикові квіти мало того, що не прикрашають інтер'єр, вони ще й притягують негативну енергію. Краще замінити їх живим букетом або кімнатною квіткою в горщику. Послідовники фен-шуй кажуть, що такі рослини приносять успіх в дім.

П'ять предметів, які приносять невдачі та нещастя у дім: варто їх позбутися

Популярні зараз

Названо тариф на електроенергію з 1 травня

Мінімальну зарплату українським суддям з ВРП підвищили до 236 тысяч гривен

ГУР атакувало завод з виробництва стратегічних бомбардувальників Ту-22М у Казані

У квітні не всім літнім українцям, що працюють, буде перерахунок пенсії: інформація від ПФУ

Тріснутий посуд

Надколота чашка чи тарілка багатьом здається ще придатною для використання. Але такий посуд приносить у будинок нещастя та невдачі. Варто звільнити енергію приміщення та замінити тріснуті предмети новими. Це і порадує господиню, і привабить процвітання та удачу.

Неробочий годинник

Якщо в годиннику сіла батарейка, то варто якнайшвидше замінити її на нову. А неробочим годинникам, які не піддаються ремонту, зовсім нічого робити в будинку. Все тому, що вони є символом часу, що стоїть на місці, і зупинки прогресу. Експерти фен-шуй кажуть, що саме через них людина може часто стикатися з невдачами та проблемами.

П'ять предметів, які приносять невдачі та нещастя у дім: варто їх позбутися

Підпишіться на Today.ua, щоб бути в курсі останніх новин:

Речі без другої половинки

Якщо в будинку є предмети, другу половинку яких ви втратили, не варто їх зберігати. За словами послідовників практики фен-шуй, вони принесуть в дім нещастя та самотність.

Пропонуємо також дізнатися про кімнатні рослини, які викликають проблеми зі здоров'ям.