Зачіска Бориса Джонсона: секрети наймоднішого укладання британського політика

Борис Джонсон прославився на увесь світ не лише як талановитий політик. Найчастішим предметом обговорення є його незвичайна зачіска. Є кілька версій модного укладання британського політика.

Зачіска Бориса Джонсона: секрети наймоднішого укладання британського політика   - today.ua

Колишній прем'єр-міністр Великобританії задав моду на свою зачіску. Недбало скуйовджене волосся - справжня "фішка" Бориса Джонсона. Українці навіть іронізують, що у локонів політика більше свободи, ніж у всього російського народу.

Борис неодноразово говорив, що не витрачає час на укладання. Він запевнив, що просто миє голову і не користується гребінцем. Джонсон одного разу заявив, що його стрижку важко відтворити, оскільки вона – результат "випадкових і конфліктуючих сил природи". Відомий стиліст Нік Мазер одного разу пожартував про позицію британського екс-прем'єра.

"У мене відчуття, що він ніколи не користувався косметичним продуктом", - наголосив він.

Перукар Ронда Льюїс дійшла протилежного висновку. Вона вважала, що Джонсон використовує якийсь засіб для укладання, а потім "підриває зачіску феном". Гості Тижня моди в Лондоні припустили, що Борис спеціально навмисне скуштує волосся перед появою. Йому подобається виглядати безшабашно і не дуже охайно.

Бьюті-експерт Джеймс Джонсон припустив, що однофамілець не користується послугами салону краси і просто стрижеться вдома.

"Прямі та тупі краї, які роз'єднані, роблять стрижку схожою на домашню роботу, а не на стрижку в салоні. Хоча було б чудово побачити, як Борис вранці знаходить час, щоб укласти волосся", - цитує стиліста "Обозреватель".

Зачіска Бориса Джонсона: секрети наймоднішого укладання британського політика  Колег Бориса припустили, що він розчісується повітряною кулькою. Однак джерела в оточенні Джонсона вважають, що той витрачає якраз багато часу і сил, щоб здаватися "харизматично кудлатим". При цьому він почав приділяти таку пильну увагу волоссю саме коли прийшов у велику політику.

Раніше повідомлялося, що британця завдяки підтримці України посвятили у козаки. Він отримав прізвище Чупріна – завдяки зачісці.

Нагадаємо, що Борис Джонсон нещодавно отримав пропозицію щодо роботи від української Нової пошти. Компанія назвала його "ідеальним кандидатом".

ДЖЕРЕЛООбозреватель