Провидиця розповіла, чи зможуть росіяни окупувати Суми: “Вони стають слабшими“

Автор: Ольга Березовська

Деякі українські військові та експерти говорять про те, що російські загарбники можуть спробувати окупувати Суми. Звісно, це питання хвилює не лише мешканців цього регіону, а й інших українців. Дізнатись про долю обласного центру вирішила провидиця Айа.

Провидиця розповіла, чи зможуть росіяни окупувати Суми: “Вони стають слабшими“ - today.ua

Провідниця у Вищі виміри звернулася до своїх "помічників", щоб дізнатися, чи зможе російська армія дійти Сум і захопити їх. Після цього Айа поділилася своїм прогнозом на YouTube-каналі "Мій світ".

Провидиця вважає, що росіяни не мають сил і можливостей, щоб окупувати цей регіон. За її словами, окупанти з РФ вже сподівалися на власні сили і пішли у наступ на Харківському напрямку, але Силам оборони України вдалося їх зупинити.

Тому армія країни-агресора не зможе просунутися далі і шансу зайти до Сум вони не мають. Але для цього українцям треба продовжувати протистояти ворогові.

Популярні зараз

Глава ГУР Буданов зробив заяву про ситуацію на фронті: “Є хороша новина і погана“

Кабмін змінить критерій середньої зарплати для бронювання чоловіків від мобілізації

Уряд має намір у перспективі вдвічі збільшити пенсії українців, але дехто отримає більше вже до кінця літа

В Україні показали новий прототип пікапа LUAZ 4x4

Провидиця розповіла, чи зможуть росіяни окупувати Суми: “Вони стають слабшими“

Підпишіться на Today.ua, щоб бути в курсі останніх новин:

"У них вже немає цієї пристрасті. Вони стають слабшими. Звичайно, нам потрібно й надалі тримати свої позиції – воїнам фізично, нам енергетично. Але мені показує, що до Сум вони не зайдуть", - поділилася Айа.

Нагадаємо, що раніше інший український астролог зробив власний прогноз щодо того, які події на території Росії допоможуть закінчити війну в Україні.