Астрологи назвали п'ять найкрасивіших жінок за знаком Зодіаку

Деякі жінки мають ангельську зовнішність. Їм навіть не потрібна косметика – настільки вони чарівні. Астрологи назвали знаки Зодіаку, під якими народжуються найпривабливіші пані.

Астрологи назвали п'ять найкрасивіших жінок за знаком Зодіаку  - today.ua

Езотерики вважають, що таких щасливиць п'ять. Вони мають виразні риси обличчя і ефектні фігури. Такі жінки завжди вирізняються серед інших. Красуні звикли купатися у чоловічій увазі та підкорювати одним поглядом.

Левиці 

У представниць вогняного знаку Зодіаку дуже гарні очі та волосся. Вони мають яскраві обличчя, які запам'ятовуються. Леви життєрадісні та дуже харизматичні – вміють опинитися у центрі уваги та зачарувати з першого погляду.

Овни

Серед жінок-Овнів багато моделей та актрис. У них зовнішність, що запам'ятовується. Такі леді часто мають чоловічі риси, але при цьому виглядають цікаво і своєрідно.

Тельці

Експерти зі зірок впевнені, що жінки-Тільці приголомшливо виглядають у кадрі. У них неймовірна посмішка і карколомна харизма. Представниці цього знака Зодіаку завжди стильно і модно одягаються – їхні образи виходять такими, що не забуваються.

Астрологи назвали п'ять найкрасивіших жінок за знаком Зодіаку

Діви

Жінки-Діви зазвичай можуть похвалитися розкішними грудьми, тонкою талією, об'ємними сідницями і довгими стрункими ногами. У них великі очі та ідеальний профіль.

Риби

У Риб чудова постать, причому вона - дарунок природи. Цим щасливицям не потрібно страждати у спортивному залі, щоби виглядати на мільйон. Такі жінки витончені, мініатюрні та гнучкі. Вони мають шарм. Серед красунь багато танцівниць, які вражають своєю пластичністю.

Раніше астрологи назвали трьох найнеприємніших жінок за знаком Зодіаку – з ними просто неможливо вжитися разом.

ДЖЕРЕЛОУНИАН