Чотири типи людей, на яких собаки ніколи не нападають, - зоопсихологи

Автор: Шевченко Лилия

Зоопсихологи розповіли, яким людям не варто боятися нападу агресивних собак. Песики цих індивідуумів просто обожнюють. Може, ви теж потрапили до їх числа?

Чотири типи людей, на яких собаки ніколи не нападають, - зоопсихологи - today.ua

Собаки не випадково на різних людей по-різному реагують. Справа тут не в карму і не в умінні поводитися з тваринами. Є люди, в яких собачки буквально закохуються з першого погляду.

1. Власники тихого і спокійного голосу - фаворити собак всіх порід. Різкі і гучні звуки змушують тварин відчувати тривогу і страх. Тоді як тихий голосок їх заспокоює і розслабляє.

2. Приємний запах. Тут передбачити переваги чотириногого складно. Ніхто не знає, який саме запах здасться йому приємним і викличе позитивні емоції. Однак факт залишається фактом: собачки люблять тих, хто для них приємно пахне.Чотири типи людей, на яких собаки ніколи не нападають, - зоопсихологи 3. Урівноважені люди, в поведінці яких немає місця хаотичності, непередбачуваності, надмірної емоційності теж дуже подобаються собакам.

Популярні зараз

Літнім українцям дали менше двох тижнів на оновлення даних у ПФУ, далі припиняють виплату пенсії

Зеленський відповів Путіну на пропозицію про переговори на умовах РФ

Сьогодні світло можуть вимкнути вже з 8-ї ранку: розроблено новий графік відключень електроенергії

В Україні можна отримати штраф за використання генератора: названо причину

Підпишіться на Today.ua, щоб бути в курсі останніх новин:

4. Люди без шкідливих звичок симпатичні не тільки оточуючим, але навіть і собакам. Хвостаті терпіти не можуть підпилих товаришів, від яких тхне за кілометр. Людина з сигаретою теж може викликати у пса обурення і злість. Так що, є ще один привід позбутися поганих пристрастей.

Нагадаємо, раніше фахівці назвали породи собак, яких найлегше дресирувати і виховувати.