“Дитячі волоски“ - наймодніша зачіска літа 2022

Багато дівчат стикаються з проблемою коротких волосків по лінії росту волосся у обличчя та на скронях. При укладанні високих зачісок, хвостів, пучків виникають проблеми, оскільки "дитячі волоски" відмовляються смирно лежати з рештою волосся. Однак є чудовий варіант укласти їх, як це роблять латино- та афроамериканки. У статті ми зібрали найкрасивіші приклади укладання.

“Дитячі волоски“ - наймодніша зачіска літа 2022 - today.ua

Зачіска "дитячий пушок": як красиво укласти короткі волоски у обличчя та на скронях

Це укладання стало трендом 2022 року, проте воно існує вже дуже багато років і зародилося в афроамериканській культурі. Особливу увагу вона привернула у середині 2000-х років у період популярності на природність. Дівчат з кучерявим волоссям закликали не вирівнювати локони, а дати їм свободу і лише підкреслювати свою природність.

“Дитячі волоски“ - наймодніша зачіска літа 2022“Дитячі волоски“ - наймодніша зачіска літа 2022“Дитячі волоски“ - наймодніша зачіска літа 2022 "Дитячий пушок" укладають багато знаменитостей, наприклад, зірка серіалу "Чорнуватий" Яра Шахіді, учасниця британського гурту Little Mix Лі-Енн Піннок, співачки Бейонсе, Ріанна та FKA Twigs, теледіви Кім і Хлої Кардаш'ян, модель Кайлі Дженнер, і навіть актриса Хіларі Дафф. І всі вони виглядають приголомшливо.

“Дитячі волоски“ - наймодніша зачіска літа 2022“Дитячі волоски“ - наймодніша зачіска літа 2022“Дитячі волоски“ - наймодніша зачіска літа 2022 Попри те, що волосся у обличчя і на скронях значно тонше і коротше інших, його все одно можна красиво укласти. Для цього знадобиться будь-який укладальний засіб, наприклад гель і лак для волосся.

“Дитячі волоски“ - наймодніша зачіска літа 2022“Дитячі волоски“ - наймодніша зачіска літа 2022“Дитячі волоски“ - наймодніша зачіска літа 2022 Прибравши локони в хвіст, пучок або будь-яку іншу високу зачіску, коротке волосся щедро змастіть гелем і укладіть у завитки на лоб і вісках, а потім закріпіть лаком. Таке укладання не пошкодити, навіть якщо випадково зачепити рукою.

“Дитячі волоски“ - наймодніша зачіска літа 2022“Дитячі волоски“ - наймодніша зачіска літа 2022“Дитячі волоски“ - наймодніша зачіска літа 2022 Нагадаємо, названо найуніверсальнішу зачіску на середнє волосся, яка підійде абсолютно всім.