Названа найуніверсальніша зачіска на середнє волосся, яка підійде абсолютно всім

У світі справді існує кілька універсальних зачісок, які підходять абсолютно всім дівчатам, незалежно від віку, форми обличчя, типу волосся чи ваги. Стилісти назвали найуніверсальнішу стрижку на середнє волосся, яка прикрасить будь-яку представницю прекрасної статі.

Названа найуніверсальніша зачіска на середнє волосся, яка підійде абсолютно всім - today.ua

Боб на середнє волосся - найуніверсальніша зачіска

Названа найуніверсальніша зачіска на середнє волосся, яка підійде абсолютно всім Йдеться про стрижку боб довжиною до плечей або на пару сантиметрів нижче. Цю стрижку свого часу спробували багато знаменитостей. А зовсім недавно її зробила американська співачка H.E.R. Щобільше, зірка пішла на кардинальні зміни у зовнішності, обрізавши свої розкішні локони нижче попереку.

Названа найуніверсальніша зачіска на середнє волосся, яка підійде абсолютно всім Що ж H.E.R. в черговий раз довела, що занадто довге волосся не завжди прикрашає дівчину, а ось грайлива зачіска на середнє волосся цілком може зробити вас привабливішою і сексуальнішою. Виконавиця приголомшила своїх фанатів, опублікувавши знімки з новою зачіскою, та отримала величезну кількість компліментів.

Названа найуніверсальніша зачіска на середнє волосся, яка підійде абсолютно всімНазвана найуніверсальніша зачіска на середнє волосся, яка підійде абсолютно всім Боб на середнє волосся можна зробити з рівним зрізом, а можна додати шарів або зробити градуювання. Його можна укладати за допомогою утюжка і робити ідеально рівним або підкручувати в голлівудські хвилі чи пляжні локони.

Названа найуніверсальніша зачіска на середнє волосся, яка підійде абсолютно всімНазвана найуніверсальніша зачіска на середнє волосся, яка підійде абсолютно всім Така зачіска візуально витягає обличчя і робить його стрункішим. Завдяки довжині волосся лягає на плечі і прикриває його, що дуже сподобається дівчатам з цією проблемною зоною або комплексами.

Названа найуніверсальніша зачіска на середнє волосся, яка підійде абсолютно всімНазвана найуніверсальніша зачіска на середнє волосся, яка підійде абсолютно всім Нагадаємо, стиліст Дженніфер Лопес назвала наймоднішу зачіску цього літа.