Відрослий чубчик: стиліст Дженніфер Лопес назвала наймоднішу зачіску цього літа

Якщо дуже хочеться відрізати чубчик, але не хочеться сильно обрізати довжину, то "відрослий чубок" - саме те, що потрібно. За запевненнями стиліста Дженніфер Лопес, така зачіска ідеально підходить на літо, адже можна не боятися, що чубок липнутиме до чола чи обличчя, зіпсувавши тим самим весь зовнішній вигляд.

Відрослий чубчик: стиліст Дженніфер Лопес назвала наймоднішу зачіску цього літа - today.ua

Простіше кажучи, "відрослий чубчик" - це та сама популярна чілка-шторка, тільки досягає вона лінії підборіддя. За словами зіркового стиліста Кларисси Рубенштейн, "відросла чілка" зазвичай густіше у обличчя на відміну від класичних стрижок. Саме тому вона виглядає більш оформленою та легше піддається укладанню.

Гостра "відросла чілка" чудово підійде дівчатам, яким візуально хочеться підкреслити і візуально загострити лінію щелепи, а ось м'якіший зріз чубчика дозволить пом'якшити цю зону обличчя - зробить її круглішою.

Відрослий чубчик: стиліст Дженніфер Лопес назвала наймоднішу зачіску цього літа На відміну від більш коротких чубчиків або навіть тих же чілок-шторок, "відросла" чудово підходить на літо, тому що вона не буде намокати від поту і прилипати до обличчя, і не зіпсує зовнішній вигляд. Також її легко можна прибрати за вуха та укласти в зачіску.

Відрослий чубчик: стиліст Дженніфер Лопес назвала наймоднішу зачіску цього літаВідрослий чубчик: стиліст Дженніфер Лопес назвала наймоднішу зачіску цього літа Нагадаємо, стилісти назвали п'ять модних зачісок для повних дівчат, які зроблять обличчя візуально стрункішим.