Названо три кращі стрижки для жінок старше 45 років: омолоджують та освіжають обличчя

Названо три найкращі стрижки на літо для жінок, які хочуть виглядати молодшими та цікавішими. Стилісти називають їх безпрограшними варіантами, які не втрачають актуальності у новому сезоні.

Названо три кращі стрижки для жінок старше 45 років: омолоджують та освіжають обличчя  - today.ua

Освіжити обличчя та відвернути увагу від недоліків шкіри допоможе вдала стрижка та правильно підібраний колір волосся. Канадський стиліст Андреа Клер повідомила, які три зачіски стали найпопулярнішими у новому літньому сезоні.

Класичний боб

Це стрижка, яку перукарі називають "вічною класикою". Є безліч способів зробити каре ефектнішим і цікавішим – потрібно лише враховувати густоту волосся та форму обличчя.

Клер порадила звернути увагу на багатошаровий боб, який візуально додасть волоссю об'єму. Таку зачіску не потрібно постійно укладати – локони можуть висихати природним шляхом.

Названо три кращі стрижки для жінок старше 45 років: омолоджують та освіжають обличчя

А ось сильно вкорочений, перевернутий біб – поганий варіант. Для укладання потрібно використовувати багато лаку, щоб зафіксувати різкі лінії профільованих пасм, а це старомодно та візуально додає жінкам віку. Краще, якщо волосся буде лягати м'якими хвилями, блищати і виглядати здоровим, а не стирчати у різні боки.

Шеггі

Це сучасна стрижка з шарами і найчастіше з чубчиком. Її можна адаптувати до будь-якого образу, форми обличчя та віку. Головне - правильно сформувати шари волосся, щоб вони залишалися в русі, виглядали свіжо і динамічно.

Названо три кращі стрижки для жінок старше 45 років: омолоджують та освіжають обличчя

Довге волосся однієї довжини - поширена помилка жінок старше 40 років. Якщо густота дозволяє, потрібно стригти волосся шарами, щоб воно виглядало більш пишним, а не прилизаним. Така зачіска має омолоджуючий ефект.

Каскад з чубчиком-шторкою

Чубчик у формі шторки – це простий і швидкий спосіб пом'якшити погляд та прибрати вік. У поєднанні з каскадом можна досягти ефекту підтяжки обличчя. Спробуйте робити різні проділи – по центру та бічний, щоб зачіска виглядала більш гламурно.

Названо три кращі стрижки для жінок старше 45 років: омолоджують та освіжають обличчя

Важлива не тільки сама стрижка, а й грамотно підібраний відтінок волосся. Андреа Клер рекомендує балаяж, щоб освіжити обличчя та візуально замаскувати зморшки. Причому краще обрати не традиційний, а видозмінені, які більш актуальні у 2023 році.

Раніше повідомлялося про стрижку блант-боб – наймоднішу літню зачіску для жінок з тонким волоссям.