Зачіски на Новий рік 2021 своїми руками за п'ять хвилин

Зачіска на Новий 2021 рік має бути простою і вишуканою, але при цьому вона має бути святковою та підходити по стилю до вбрання. Як ього можна досягти всього за кілька хвилин до приходу гостей?

Зачіски на Новий рік 2021 своїми руками за п'ять хвилин - today.ua

Новий рік 2021 не за горами, часу залишається все менше, а ще так багато всього треба встигнути: купити всім подарунки і собі сукню, прикрасити будинок, нарядити ялинку, скласти святкове меню, і звичайно ж придумати вечірній образ.

Головна «родзинка» будь-якого жіночого образу - це, безумовно, зачіска, яка перетворить в вечірнє навіть скромне плаття. Астрологи і експерти по Фен-шуй стверджують, що занадто хитромудрих нагромаджень локонів на голові споруджувати не варто, це може не сподобатися головному символу наступаючого року - Бикові. Зачіски на Новий рік 2021 своїми руками за п'ять хвилин Якщо у вас довге волосся, накрутіть пасма на бігуді, локони повинні бути злегка хвилястими, скріпіть їх красивими шпильками або заколкою на потилиці. Просто і дуже вишукано. Зачіски на Новий рік 2021 своїми руками за п'ять хвилин Волосся середньої довжини можна укласти в красивий пучок, прикрасивши його оксамитовою або атласною стрічкою. Для цього волосся накрутіть на великі бігуді, зберіть у високий хвіст, укладайте локони навколо гумки, закріплюючи шпильками. Для додання пишності зачісці, рівномірно витягайте пасма, щоб вони не надто туго прилягали до голови. Зафіксуйте лаком для волосся. Зачіски на Новий рік 2021 своїми руками за п'ять хвилин Коротку стрижку, можна укласти за допомогою гелю або мусу, надавши їй святковості за допомогою спеціальних страз для волосся. Тільки не переборщіть, в усьому повинна бути міра.

Ну а щоб 2021 рік приніс удачу і щастя, скористайтеся порадами фахівців і підберіть новорічний манікюр за всіма правилами.