Найгірші подруги: астрологи назвали трьох жінок за знаком Зодіаку, з якими краще не ділитися секретами

Хороша подруга – справжній подарунок долі. Проте є люди, спілкування з якими треба звести до мінімуму. Астрологи назвали ТОП-3 жінок за знаком Зодіаку, які є найгіршими подругами.

Найгірші подруги: астрологи назвали трьох жінок за знаком Зодіаку, з якими краще не ділитися секретами - today.ua

Езотерики вважають, що деяким жінкам не потрібні подруги. Вони звикли йти по життю самотужки. Такі люди можуть підставити інших за будь-якої зручної нагоди, оскільки звикли керуватися лише своїми інтересами.

Риби

Із представницями цього знаку Зодіаку складно вибудовувати комунікацію. Вони егоїстичні та вимагають до себе уваги. Але взаємності від них чекати не доводиться. Вам треба бути вирішувати проблеми таких "подруг", які люблять перекладати відповідальність на інших.

Овни

Під знаком Овна народжені дівчата, які просто люблять себе. Не варто сподіватися, що з ними можна обговорити проблеми в особистому житті. Їхні персони завжди будуть центральними – сподіватися на дружнє плече не доводиться. Вони не підтримають у скрутну хвилину, адже важливі лише їхні інтереси.

Найгірші подруги: астрологи назвали трьох жінок за знаком Зодіаку, з якими краще не ділитися секретами

Водолії

У жінок, народжених під знаком Водолія, "сім п'ятниць" на тиждень. Вони абсолютно непередбачувані і можуть підвести у найнесподіваніший момент. Ви можете домовитись про зустріч та дізнатися про її скасування в останній момент. Такі жінки думають виключно про себе і плюють на думку оточуючих. Хочете заощадити нерви? Не варто розраховувати на таких "подруг".

Раніше астрологи назвали найзліших людей за знаком Зодіаку – їх краще уникати.

ДЖЕРЕЛОУНИАН