Топ-4 порід собак, яких зіпсувала селекція

Селекція не завжди йде на користь тваринам, деякі породи собак отримали, завдяки багаторічним зусиллям селекціонерів, масу проблем зі здоров'ям. Якщо десятиліття тому це були міцні і здорові собаки, то зараз вони набагато слабші за своїх далеких предків.

Топ-4 порід собак, яких зіпсувала селекція - today.ua

Бассет-хаунд

Топ-4 порід собак, яких зіпсувала селекція У предків бассет-хаунда лапи були значно довші, особливо задні. Тепер же, у собак цієї породи разом з більш гармонійним статурою нерідкі проблеми з хребтом. Зниження рухливості позначається на швидкому наборі зайвої ваги.

Бультер'єр

Топ-4 порід собак, яких зіпсувала селекція Сучасні бультер'єри в результаті старань селекціонерів, які зуміли домогтися зміни форми черепа собаки. Але ці зміни не пішли на користь самій тварині. Представники цієї породи схильні до глухоти, мають проблеми зі здоров'ям зубів.

Англійський бульдог

Топ-4 порід собак, яких зіпсувала селекція Селекція привела до того, що одна з найміцніших і стійких до хвороб порід собак у світі стала однією з найбільш проблемних. Сучасний англійський бульдог насилу доживає до 8 років, коли собаки інших порід живуть до 15, а іноді і більше років. У англійських бульдогів нерідко бувають проблеми з зубами, цуценята часто народжуються з вродженими вивихами, пси в будь-якому віці схильні до теплових ударів.

Німецька вівчарка

Топ-4 порід собак, яких зіпсувала селекція Давні предки німецької вівчарки без праці перестрибували через двох метрові паркани. Сьогодні собаки цієї породи мають серйозні проблеми з суглобами, тому на такі стрибки вже не здатні. Німецька вівчарка часто може страждати від артриту, а також від захворювань міжхребцевих дисків.

Нагадаємо, раніше кінологи назвали три найкращі сторожові породи собак в світі.