ТОП-4 найкращих зачісок для рідкого волосся: поради стилістів-перукарів

Щоб волосся виглядало густим і пишним зовсім не обов'язково його нарощувати. У більшості випадків достатньо правильно вибрати стрижку. Які зачіски зроблять привабливою будь-яку жінку, розповіли перукарі.

ТОП-4 найкращих зачісок для рідкого волосся: поради стилістів-перукарів - today.ua

Піксі

ТОП-4 найкращих зачісок для рідкого волосся: поради стилістів-перукарів Зачіска, яка підходить жінкам від 18 і старше ... Добре підстрижене коротке волосся буде вигідно обрамляти овал обличчя, зробить жінку елегантною і привабливою. Відмінно стрижка Піксі виглядає з меліруванням і з «рваним» чубчиком. Модно, стильно і розкішно.

Каре

ТОП-4 найкращих зачісок для рідкого волосся: поради стилістів-перукарів Справжня класика жанру - стрижка каре. Проте, у цієї зачіски настільки багато варіацій, що іноді тільки досвідчений перукар може відразу визначити, що це саме каре. Тут ви можете вибирати різні види чубчика або зробити каре без нього, локони, що падають на обличчя, можна підстригти драбинкою, асиметрія, всілякі види фарбування. Вибирайте те, що вам сьогодні хочеться, в будь-якому випадку, образ буде приголомшливим.

Каскад

ТОП-4 найкращих зачісок для рідкого волосся: поради стилістів-перукарів Згідно з легендою, ця зачіска була придумана в Голлівуді, щоб актриси завжди, в будь-який час дня і ночі могли просто розчесатися і виглядати шикарно. Стрижка йде абсолютно всім жінкам, вона дозволяє скоригувати овал обличчя, надати волоссю об'єм.

Гарсон

ТОП-4 найкращих зачісок для рідкого волосся: поради стилістів-перукарів Ще одна стрижка, яка не вимагає ретельного укладання. Висушила волосся, розчесалася - і ти вже красуня. Гарсон особливо підходить для ділових жінок, які цінують свій час і дбають про зовнішній вигляд.

Дізнайтеся також головні тренди в області перукарських послуг в 2020 році. Які стрижки вийшли на вершину популярності?