Трендовий манікюр літа 2022: який колір лаку на піку популярності у цьому сезоні

Трендовий манікюр літа 2022 – яскравий, як погода за вікном. Майстри назвали колір лаку, який користується підвищеним попитом у їхніх клієнток. Дівчата вибирають соковитий та цікавий відтінок рожевого.

Трендовий манікюр літа 2022: який колір лаку на піку популярності у цьому сезоні  - today.ua

Цього літа на піку популярності манікюр з гель-лаком відтінку фуксія. Ефектний і виразний, він підійде тільки розкутим жінкам, які не не мають враховувати жорстких правил дрес-коду.

Базове однотонне покриття з насиченим рожевим кольором гарне вже саме по собі. Колір фуксії підійде як до молочно-білої шкіри, так і до засмаглої. Проте можна урізноманітнити такий манікюр оригінальними ідеями.

Трендовий манікюр літа 2022: який колір лаку на піку популярності у цьому сезоні Як варіант, можна зробити френч із яскравим підведенням. Або ж нафарбувати кілька нігтиків одним кольором, поєднуючи дизайн із французьким. Також можна виділити окремі нігті ручним розписом контрастних тонів.

А ось чого нейл-майстри радять не робити з таким манікюром, то це доповнювати його наклейками, стразами, бульйонками або великими малюнками. Він помітний і так.

Якщо переборщити з дизайнами, можна отримати незграбну картину. Така точно не прикрасить ваші руки.

Трендовий манікюр літа 2022: який колір лаку на піку популярності у цьому сезоні Манікюр з кольором фуксії можна поєднувати з базовими покриттями. Комбінація з іншими строкатими тонами виглядатиме недоречно та надто "кислотно". Хоча якщо вас стиль – зухвалий молодіжний, то чому б і ні?

Нагадаємо, що літній манікюр можна зробити максимально довговічним. Раніше ми розповіли, який дизайн дозволить досягти того, щоб нігті відростали непомітно.

ДЖЕРЕЛОУНИАН