Заважає схуднути: фітнес-тренер назвав головну причину надлишкової ваги

Автор: Леся Ловіцька

Багатьом людям не вдається скинути зайву вагу, незважаючи на дієти та активний спосіб життя. Вони правильно харчуються та займаються спортом, але ненависні кілограми не зникають. Фітнес-тренер Віктор Мандзяк назвав головну причину найпоширенішої проблеми.

Заважає схуднути: фітнес-тренер назвав головну причину надлишкової ваги - today.ua

Експерт пояснив, що ключовий вплив на вагу має гормон стресу – кортизол. Неприємності, які доводиться переживати, у когось провокують появу додаткових кілограмів, а в інших – навпаки, заповітне схуднення.

Саме кортизол впливає на апетит. У стресі у людей зменшується почуття голоду. Однак багато хто поправляється, а все тому, що втрачає контроль над ситуацією. Вони перестають відстежувати апетит і обирати те, що хочеться з'їсти. Натомість вживають все підряд, найчастіше навіть без апетиту. У сучасних реаліях це називається "заїдати стрес".

Популярні зараз

В Україні мають намір перенести початок нового навчального року на серпень

В Україні продають дешеві смарт-квартири: як виглядає житло за 10 000 доларів

Тариф на світло в Україні зросте вдвічі: “Рішення дуже болюче“

У Верховній Раді пояснили, хто отримає право на економічне бронювання від мобілізації

Віктор Мандзяк зазначив, що в умовах хронічного стресу маса тіла може як снижуватися, так і підвищуватись. Це буде залежати від наявності або відсутності звички їсти, щоб позбутися негативних емоцій.

"Цікаво, що повні поправляються, а худі ще більше висихають. Чи є в житті справедливість? Якщо мій підписник хоче мати велике округле черево, нехай стресує, бере близько до серця найдрібніші неприємності, які з ним трапляються. Нехай шкодує про минулі промахи, прогнозує жахливе майбутнє - нехай тримає кортизол на високому рівні. Тортики та шоколадки - це наш біг від негативних емоцій, адже огірком ніхто стрес заїдати не буде, кайф не той", - з іронією відзначив фітнес-тренер.

Заважає схуднути: фітнес-тренер назвав головну причину надлишкової ваги

Підпишіться на Today.ua, щоб бути в курсі останніх новин:

Мандзяк порадив відволікати себе конструктивною діяльністю, наприклад, фізичними вправами.

Раніше повідомлялося, як правильно пити воду, щоб схуднути без тренувань.