На Україну стрімко насувається бабине літо, але пощастить не всім

Після тривалих дощів та холодів в Україну повертається бабине літо. Відповідно до метеопрогнозу сайту Ventusky зовсім скоро в Україні очікується потепління. Проте тепло буде не всюди.

На Україну стрімко насувається бабине літо, але пощастить не всім - today.ua

Повернення тепла очікується вже в останній тиждень вересня. Так, 27 вересня на півдні країни та в Криму температура підніметься до комфортних +25...+26 градусів. У центральних областях, на півночі та сході очікується від +18 до +24 градусів. А на Закарпатті повітря прогріється лише до +9...+11 градусів.

28 вересня місцями, зокрема на півдні України буде від +26...+34 градусів. На сході та в центральних областях очікуються +21...+25 градусів. Західні області розраховують на +12...+15 градусів. На Закарпатті стовпчик термометра не перевищить +7...+11 градусів.

На Україну стрімко насувається бабине літо, але пощастить не всім 29 вересня у центральних регіонах України показники термометра знизяться порівняно з попереднім днем на 1–2 градуси. Відтак очікується від +19 до +24 градусів. Північ, північний захід та схід можуть розраховувати на +18...+24 градуси. На півдні погода залишиться спекотною.

30 вересня спостерігатиметься невелике похолодання на всій території України. Так, на півдні температурні показники встановляться в діапазоні +25...+32 градуси. У центрі також можливе незначне падіння ртутного стовпчика. Там він коливатиметься в межах від +16 до +23 градусів. Найхолодніше буде на заході та півночі - +13...+15 градусів.

Нагадаємо, синоптики дали прогноз на майбутню зиму. За прогнозом вона очікується холодною та малосніжною.

ДЖЕРЕЛОsocportal.info