Що буде з організмом, якщо на два тижні відмовитись від цукру

Автор: Леся Ловіцька

Цукор часто називають "білою смертю" і закликають не вживати його. Більшість негативних властивостей цього продукту справді правдиві. Що буде з організмом, якщо на два тижні відмовитись від цукру?

Що буде з організмом, якщо на два тижні відмовитись від цукру - today.ua

Багато вчених і медиків вважають, що цукру негативно впливає на шкіру і сприяє її старінню. Причина в глікації – процес, що відбувається в організмі при взаємодії білків із вуглеводами. Внаслідок цієї реакції утворюються речовини, які провокують появу вікових змін, зокрема зморшок. Проведено дослідження, в рамках якого вдалося з'ясувати, що жінки, які вживають багато цукру та вуглеводів, мають більше зморшок, ніж ті, хто вживає більше білка.

За рекомендаціями Американської кардіологічної асоціації жінкам краще не вживати на день більше 6 чайних ложок цукру, а чоловікам - більше 9. Представники Управління з профілактики захворювань США закликали вживати не більше 13 чайних ложок цукру на день, якщо загальне споживання калорій - до 2000.

Наголошено, що повністю відмовлятися від цукру не потрібно, та й навряд чи це можна зробити. Справа в тому, що цей інгредієнт присутній у різних продуктах, у тій чи іншій кількості. А ось розумне обмеження цілком має сенс.

Популярні зараз

Названо тариф на електроенергію з 1 травня

Мінімальну зарплату українським суддям з ВРП підвищили до 236 тысяч гривен

ГУР атакувало завод з виробництва стратегічних бомбардувальників Ту-22М у Казані

У квітні не всім літнім українцям, що працюють, буде перерахунок пенсії: інформація від ПФУ

Фізіотерапевт Володимир Ткаченко нагадав, що цукор – це найпростіший вуглевод. Еритроцити – червоні кров'яні тільця – повинні легко розносити кисень організмом. Коли вони багато цукру, вони стають липкими, відповідно злипається кров. Виникає високий ризик тромбозів.

Крові складніше проходити по судинах, капілярах та збагачувати тканини киснем. Коли кисню мало, виникає сприятливе середовище для патогенів та грибків, це сприяє розвитку запальних процесів та проблем з імунітетом. Людина стає менш активною, тому що для руху потрібен кисень.

Високий рівень цукру в крові сприяє розвитку катаракти та глаукоми. У нирках багато фільтрів, що очищають кров. Вони ушкоджуються, якщо у ній багато цукру. Вживання великої кількості цукру призводить до анемії.

 
 
 
 
 
Посмотреть эту публикацию в Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Публикация от Massage Dallas?? (@tkachenko_massage)

Що буде, якщо на два тижні відмовитися від цукру

Лікарі стверджують, що відмова від цукру мінімум на два тижні призведе до того, що у людини з'явиться більше енергії. Стан шкіри покращиться, вона стане набагато краще почуватися. Цьому сприятиме менше навантаження на організм – органи краще працюватимуть.

Підпишіться на Today.ua, щоб бути в курсі останніх новин:

Володимир Ткаченко зазначив, що у такому разі також знизяться запальні процеси в м'язах і суглобах, почнуть з'являтися нові нервові клітини, печінка очиститься, покращаться засвоєння вітамінів й розумова діяльність, організм виведе зайву рідину та жир, зменшиться апетит.

Раніше повідомлялося, скільки цукру можна додавати до кави чи чаю без шкоди для здоров'я.