Що подарувати на Новий 2024 рік: найкращі та найгірші ідеї

Автор: Ольга Березовська

До Нового 2024 року залишилося небагато часу і багато хто почав обмірковувати, чим порадувати близьких на свято. Ми розповімо, як не помилитись із презентом.

Що подарувати на Новий 2024 рік: найкращі та найгірші ідеї - today.ua

За китайським календарем 2024 рік – це рік Зеленого Дерев'яного Дракона. Оскільки цей знак є символом сили, влади та буйної вдачі, то не варто купувати близьким речі, які першими потрапили на очі. Щоб не роздратувати покровителя наступного року і не відлякати успіх, краще добре обміркувати подарунок.

Що не варто дарувати на Новий 2024 рік?

Краще уникати предметів, які якось пов'язані з вогнем. Вважається, що лише Дракон має право використати цю стихію. Цього Нового року також не варто робити подарунки, що говорять про минуле, - картини, фотографії чи якісь пам'ятні речі. Цим ви можете відлякати успіх.

Що подарувати на Новий 2024 рік: найкращі та найгірші ідеї

Популярні зараз

Названо тариф на електроенергію з 1 травня

Мінімальну зарплату українським суддям з ВРП підвищили до 236 тысяч гривен

ГУР атакувало завод з виробництва стратегічних бомбардувальників Ту-22М у Казані

У квітні не всім літнім українцям, що працюють, буде перерахунок пенсії: інформація від ПФУ

Предмети, пов'язані з лікуванням та профілактикою хвороб також краще не купувати, як і годинники, дзеркала, парасольки та ножі. Всі вони несуть негативну енергію, яка точно не стане в пригоді вашій близькій людині в наступні 12 місяців. Дракону можуть не сподобатися і похмурі речі, оскільки він любить яскравість та блиск.

Найкращі ідеї для подарунка

Якщо ви хочете подарувати подарунок, який принесе щастя вашій близькій людині, вибирайте дерев'яні предмети. Також головним атрибутом удачі 2024 року стане ялинка. Вважається, що навіть картина чи листівка із зображенням цього дерева здатна стати своєрідним талісманом.

Хорошим подарунком на Новий рік стане дерев'яний посуд, красиві аксесуари чи меблі з дерева. Це може бути незвичайна підставка під гаряче, таця або невеликий столик для сніданку в ліжку.

Що подарувати на Новий 2024 рік: найкращі та найгірші ідеї

Що стосується кольору, то краще зупинитись на зеленому. Мало того, що наступний рік саме Зеленого Дракона, так ще й цей колір символізує енергію, розвиток, силу та процвітання. Подарунки у відтінках зеленого сприятливо вплинуть на тих, хто їх отримає, та на їх життя.

Підпишіться на Today.ua, щоб бути в курсі останніх новин:

Але народженим у рік Дракона слід уникати цього кольору наступного року. Все тому, що він вважається невдалим і нещасливим для таких людей.

А раніше ми ділилися рецептом смачного салату, що може прикрасити новорічний стіл.