Що випити перед сном, щоб швидше та міцніше заснути: смачні та корисні напої

Автор: Ольга Березовська

В Україні безліч людей страждають на безсоння. Через постійні переживання і внутрішню тривогу вони не можуть спокійно і міцно заснути. Але є кілька смачних та корисних напоїв, які допоможуть швидше розслабитись. Тому їх варто пити незадовго до того, як вирушати спати.

Що випити перед сном, щоб швидше та міцніше заснути: смачні та корисні напої - today.ua

Тепле молоко

Це може здатися банальним, але склянка теплого молока добре заспокоює. Можливо, саме тому його дають багатьом дітям, щоб допомогти підготуватися до сну. І на дорослих такий напій теж чудово діє. Деякі медики кажуть, що так відбувається через вміст у молоці триптофану, який в організмі перетворюється на гормон сну мелатонін.

Ромашковий чай

Багато людей використовують такий спосіб розслабитись перед сном. І не дивно. Тому що це натуральний заспокійливий засіб. І він рекомендується тим, хто страждає на безсоння. Крім того, в ромашковому чаї, на відміну від інших видів зеленого чаю, немає кофеїну, тому його можна сміливо вживати перед сном.

Що випити перед сном, щоб швидше та міцніше заснути: смачні та корисні напої

Популярні зараз

Залужного запитали про президентські амбіції: відповідь ексголовкома

Названі знаки Зодіаку, життя яких значно покращиться у травні

Кулеба зробив заяву про переговори з Росією: названо головну умову України

В Україні за останній рік стало більше мільйонерів: Гетманцев озвучив деталі

Банановий смузі з корицею

Такий напій може стати корисною заміною вечірнього перекусу та заспокійливим засобом. У бананах міститься триптофан, дофамін та серотонін, завдяки чому цей тропічний фрукт сприяє якісному та безперервному сну. У свою чергу, кориця сприяє активації мелатоніну в організмі. І якщо змішати ці два продукти, то вийде корисне заспокійливе.

Підпишіться на Today.ua, щоб бути в курсі останніх новин:

Чай з м'ятою

Всі знають про заспокійливі та розслаблюючі властивості м'яти. І чай з нею, випитий перед сном, допоможе зняти втому та роздратування, знизити артеріальний тиск і нормалізувати рівень цукру в крові. В результаті людина швидко та міцно засне.

Нагадаємо, раніше ми ділилися порадами психотерапевта про те, як покращити сон під час війни без пігулок.