Смартфони – учорашній день: покупці розмітають кнопкову модель телефона Nokia 3210

Автор: Марченко Любов

Легендарний телефон Nokia 3210 – знову серед лідерів ринку. Партію нових телефонів цієї серії розкупили в Китаї із блискавичною швидкістю. Кнопкова Nokia 3210 із невибагливим дизайном дала фору сучасним смартфонам, які можуть місяцями припадати пилом на полиці в магазині.

Смартфони – учорашній день: покупці розмітають кнопкову модель телефона Nokia 3210 - today.ua

Продаж нової Nokia 3210 (2024) 4G було анонсовано у Піднебесній лише на минулому тижні. Та вже зараз цього телефону немає. Спраглі за класикою китайці блискавично розкупили оновлену репліку легендарного телефона.

Цю модель було випущено до 25-річчя моделі Nokia 3210. Модель, виготовлена у 2024 році, зовні повністю повторює оригінал. Однак у "фарші" є певні відмінності. Її функціонал розширили. Nokia 3210 4G підтримує мобільні платежі через Alipay. Теперішня вартість цієї моделі становить 379 юанів (приблизно 53 долари).

Смартфони – учорашній день: покупці розмітають кнопкову модель телефона Nokia 3210

Популярні зараз

Глава ГУР Буданов зробив заяву про ситуацію на фронті: “Є хороша новина і погана“

Кабмін змінить критерій середньої зарплати для бронювання чоловіків від мобілізації

Уряд має намір у перспективі вдвічі збільшити пенсії українців, але дехто отримає більше вже до кінця літа

В Україні показали новий прототип пікапа LUAZ 4x4

Телефон був представлений у гамі із трьох кольорів – чорному, золотому та синьому. Усі три кольори швидко розкупили. Наразі попит на цю кнопкову модель не вщухає, але у продаж поки що більше нічого не надходить – на складах у Китаї цього телефона немає.

Підпишіться на Today.ua, щоб бути в курсі останніх новин:

Компанія Nokia заявила на своїй офіційній сторінці у Weibo, що з усіх великих складів ця модель вже продана. Тим часом фабрика завантажена роботою і працює на повну потужність, щоби відправити нову партію цього виробу у продаж до 31 травня. Водночас компанія приховує, скільки телефонів Nokia 3210 (2024) 4G було у першій розпроданій партії.

Нагадаємо, спеціалісти порадили, як можна зарядити телефон, якщо світло відключили.