Як зарядити телефон, якщо відключили світло: дієві лайфхаки

Автор: Ольга Березовська

Українська енергосистема сильно постраждала через удари російської армії по об'єктах критичної інфраструктури. В результаті в країні знову почали застосовувати графіки відключення світла. Що ж робити, якщо електрики вдома немає, а потрібно терміново зарядити мобільний телефон?

Як зарядити телефон, якщо відключили світло: дієві лайфхаки - today.ua

Є кілька простих способів зарядити телефон без світла. Одні з них не вимагатимуть додаткових грошових вкладень, на інші все ж таки доведеться витратитися, але ця покупка швидко окупиться. Тим більше що енергетики попереджають про тривалий період, коли в українських будинках не буде електрики.

Найпростіший спосіб збільшити відсоток заряду, це під'єднати мобільний телефон до ноутбука. В цей час краще не користуватися комп'ютером, тому що він швидше розрядиться. Звичайно, повністю зарядити гаджет не вийде, але дасть час на те, щоби дочекатися включення світла і залишатися на зв'язку.

Другий метод також простий – слід скористатися павербанком. Майже всі українці вже мають цей корисний пристрій. А тим, хто поки що їм не обзавівся, все ж варто його придбати. І не забувати заряджати його, коли вмикають світло.

Популярні зараз

В Україні летять у прірву ціни на заміські будинки: експерти назвали причину

В Офісі президента повідомили, як змусити Росію завершити війну в Україні

В Україні унормують мінімальний та максимальний вік для керування автомобілями

Forbes повідомило про масштабну атаку росіян з використанням гольф-карів під Куп'янськом

Як зарядити телефон, якщо відключили світло: дієві лайфхаки

Українці, які мають автомобіль, зможуть скористатися ним для того, щоб зарядити мобільний телефон. У цьому випадку знадобиться автомобільна зарядка.

В Інтернеті також можна знайти зарядний пристрій на дровах. Так, така річ існує. Це похідний варіант печі, яка виробляє електрику та дозволяє зарядити за допомогою USB-порту не лише мобільний, а й павербанк, планшет чи ноутбук.

Підпишіться на Today.ua, щоб бути в курсі останніх новин:

Більш бюджетним варіантом є ручний зарядний пристрій. Коштує він недорого і працює просто: треба покрутити ручку, щоби почалося виробництво електроенергії. Звичайно, повністю зарядити гаджет у такий спосіб буде стомлюючим – за 10 хвилин вийде лише кілька відсотків заряду. Але вони можуть допомогти, якщо потрібно терміново зробити дзвінок.

Нагадаємо також про грубі помилки під час зарядки смартфона, які не варто робити, щоб продовжити життя батареї.