Стало відомо, з якого віку дітям безпечно користуватися смартфонами

Автор: Лобанова Єлизавета

Доктор Євген Комаровський розповів, з якого віку дітям безпечно користуватися смартфонами, і як батьки можуть контролювати доступ своїх дітей до контенту в інтернеті.

Стало відомо, з якого віку дітям безпечно користуватися смартфонами - today.ua

У сучасному світі діти отримують доступ до гаджетів мало не з народження. Для багатьох дорослих дуже зручно, що є на "що" перекласти свої функції.

"Замість того, щоб пояснювати малюкам, як влаштований світ, мами та тата купують чотирирічним дітям смартфони. Далі вони саджають чада на диван і радіють, що ті їх не відволікають від власних гаджетів. Це дуже неправильно і загрожує величезними проблемами в майбутньому" , - пояснює Комаровський.

Доктор Комаровський наводить дані американських фахівців з інтернет-безпеки, опитаних New York Times. Вони рекомендують починати регулярно і постійно давати користуватися дітям смартфонами не раніше 12-14 років. Не секрет, що навіть першокласники йдуть до школи вже з власними гаджетами.

Популярні зараз

Залужного запитали про президентські амбіції: відповідь ексголовкома

Названі знаки Зодіаку, життя яких значно покращиться у травні

В Україні за останній рік стало більше мільйонерів: Гетманцев озвучив деталі

США збираються поставити Україні турецькі САУ Firtina з дальністю стрільби 56 км

Стало відомо, з якого віку дітям безпечно користуватися смартфонами

За словами Комаровського, щоб знати, яку інформацію споживає дитина, потрібно вміти користуватися програмами батьківського контролю та орієнтуватися у віртуальному світі не гірше за власних дітей.

Батьки несуть відповідальність за додатки, до яких мають доступ діти, і кількість часу онлайн, проведеного дитиною в гаджеті.

Лікар наголосив, що час, проведений дитиною онлайн, а не з батьками, призводить до цілого комплексу морально-етичних проблем, які неодмінно виникнуть. Вони, зокрема, стосуватимуться складнощів у відносинах між дітьми та батьками, адже втрачатиметься простота та доступність комунікації. Іншими словами, вам буде складніше порозумітися з власними дітьми, якщо їх виховає Tik-Tok та Instagram.

Підпишіться на Today.ua, щоб бути в курсі останніх новин:

Комаровський також додав, що дитина, у свою чергу, не повинна проводити більше 2 годин на день перед екраном. Смартфон або планшет слід відкладати вбік за півтори - дві години до сну.

Раніше повідомляли, коли Мінцифри почне роздавати українським пенсіонерам безкоштовні смартфони.