ТОП-3 породи кішок, з якими виникає багато проблем при вихованні

Автор: Лобанова Єлизавета

Кішку потрібно вибирати не тільки за зовнішнім виглядом, але й вивчати тонкощі її характеру. Адже не всі породи однаково соціалізовані і будуть раді опинитися у великій родині. Є досить волелюбні коти, яким доведеться приділити достатньо часу, щоб вони почали йти до вас на руки і захотіли проводити разом час. Будьте готові, що виховання деяких порід котів коштуватиме вам багато сил і часу.

ТОП-3 породи кішок, з якими виникає багато проблем при вихованні - today.ua

Бенгали

ТОП-3 породи кішок, з якими виникає багато проблем при вихованні Ці коти можуть бути цікаві тільки тим людям, які поважають їх активність, допитливість і готові організувати дозвілля такому вихованцю. Цих котів можна назвати королівськими тваринами. Вони витончені і досить зарозумілі. Якщо не знайти до такої кішки підхід, то ви будете дратувати один одного. Бенгали здатні мстити своїм господарям за брак уваги або догляду. До цього теж будьте готові.

Саванна

ТОП-3 породи кішок, з якими виникає багато проблем при вихованні
У власника представника цієї породи повинен бути приватний будинок, повністю обладнаний під бажання вихованця. Це гібридна порода, яка має неймовірне забарвлення і не маленькі розміри. Не варто забувати, що савана поводиться як справжній хижак, особливо, якщо їй щось не подобається. Гуляти з такою кішкою можна на повідку, як з собакою. При відсутності взаєморозуміння з господарем у савани може проявитися агресивна поведінка і вона продемонструє вам свої кігтики.

Підпишіться на Today.ua, щоб бути в курсі останніх новин:

Чаузі

ТОП-3 породи кішок, з якими виникає багато проблем при вихованні Чаузі - це гібрид з очеретяним котом, у якого дуже норовливий характер. Ці кішки підходять тільки тим людям, для яких домашня тварина може стати справжнім другом і членом сім'ї. Якщо ви так виховаєте чаузі, в турботі і любові, тоді кішка віддячить вам своєю ласкою і добротою. При відсутності виховання і уваги, чаузі виросте дикою і не ручною.

Популярні зараз

Глава ГУР Буданов зробив заяву про ситуацію на фронті: “Є хороша новина і погана“

Кабмін змінить критерій середньої зарплати для бронювання чоловіків від мобілізації

Уряд має намір у перспективі вдвічі збільшити пенсії українців, але дехто отримає більше вже до кінця літа

В Україні показали новий прототип пікапа LUAZ 4x4

Раніше повідомлялося, які породи кішок з'явилися за останні 10 років і стрімко набирають популярність у любителів пухнастиків.