Український бренд звинуватив доньку Олі Полякової у крадіжці одягу (відео)

Автор: Марченко Любов

Старша донька української співачки Олі Полякової Маша потрапила у скандал, пов'язаний з одним із українських брендів одягу. Представники фешн-індустрії публічно звинуватили 18-річну блогерку Машу Полякову у крадіжці їхнього одягу.

Український бренд звинуватив доньку Олі Полякової у крадіжці одягу (відео) - today.ua

Скандал набрав розголосу саме через дії модного бренду.

Звісно, Маша Полякова нічого не цупила з полиці модного бутика. Але представники бренду усе ж звинуватили її у крадіжці. Їхня претензія полягає в тому, що Маша, яка має немало підписників у популярних соцмережах, взялася свого часу прорекламувати їхній одяг. Дівчина мала зробити рекламу модним виробам в обмін на одяг від цього бренду.

Одяг Маша взяла, і начебто він їй навіть припав до смаку, бо донька Олі Полякової була помічена в ньому на фото у соцмережі. Але презенту від модельєрів Маша не відпрацювала: реклама модного бренду за її участю так і не вийшла.

Популярні зараз

Названо тариф на електроенергію з 1 травня

Мінімальну зарплату українським суддям з ВРП підвищили до 236 тысяч гривен

ГУР атакувало завод з виробництва стратегічних бомбардувальників Ту-22М у Казані

Пенсії порахують за єдиною формулою: хто отримуватиме майже 10 000 грн на місяць

Спроби змусити дівчину відпрацювати узятий товар нічого не дали. Марія взагалі перестала виходити на зв'язок.

"До останнього не хотіли виносити цю ситуацію на загал. Намагалися вирішити всіма доступними способами: неодноразово пробували достукатися до Марії, навіть писали на пошту і самій Олі", - йдеться у повідомленні власників модного одягу.

Марія, у свою чергу, спростувала звинувачення від модного бренду

Дівчина заявила, що і справді у серпні минулого року зголосилася на такий бартер: зробити бутику рекламу в обмін на деякі речі з нього. Причому вартість узятих нею речей не така уже й велика – близько 8 тисяч гривень. Однак реалізації її творчих планів стали на заваді проблеми зі здоров'ям.

"Нещодавно в Інтернеті з'явилося якесь відео, де якийсь бренд звинувачує мене в крадіжці. Це дійсно дуже неприємна ситуація, адже я мала викласти рекламу по бартеру, не за гроші, але, на жаль, потрапила до лікарні, тому вчасно не змогла зробити рекламу", - спробувала виправдатись Маша.

Водночас вона каже, що намагалася повернути бренду гроші за отриманий товар, але вони не надіслали їй рахунку, на який можна було переказати кошти. А натомість тепер намагаються штучно роздмухати скандал з начебто крадіжкою одягу. Маша Полякова вбачає у цьому спробу зробити хайп на її імені.

Підпишіться на Today.ua, щоб бути в курсі останніх новин:

"На жаль, люди не ввійшли в моє положення і вирішили просто хайпонути на моєму імені. Коли я запропонувала оплатити товар, мені не надіслали реквізити ФОП, підчистили листування і не відповідали. Розумію, ситуація неприємна, розумію, скандал привертає більше уваги", - додала Полякова-молодша.

Нагадаємо, нещодавно Оля Полякова повідомила у соцмережі, що її старша донька знову потрапила до лікарні.