Як довше зберегти заряд мобільного телефону: ефективні лайфхаки

Автор: Ольга Березовська

В Україні знову почали відключати світло, тож жителям країни варто завжди тримати зарядженими мобільні телефони, щоб залишатися на зв'язку. Але як довше зберегти заряд гаджета, якщо електроенергії вже нема, а зарядити пристрій немає можливості? Є кілька ефективних лайфхаків.

Як довше зберегти заряд мобільного телефону: ефективні лайфхаки - today.ua

Функція економії заряду

У сучасних смартфонах можна знайти безліч корисних функцій, наприклад, режим зниженого енергоспоживання. Він дозволяє довше зберегти заряд батареї, проте скористатися деякими функціями пристрою буде неможливо. Наприклад, мобільний інтернет або підключення до Wi-Fi не працюють у такому режимі.

GPS

Багато людей не відключають на мобільному телефоні функцію GPS, яка дуже енерговитратна. Тому якщо людина не використовує її в конкретний момент, то краще відключити місцезнаходження. Для збереження заряду також допомагає вимкнути з'єднання Bluetooth та інші функції, зокрема підключення до Інтернету.

Як довше зберегти заряд мобільного телефону: ефективні лайфхаки

Популярні зараз

Глава ГУР Буданов зробив заяву про ситуацію на фронті: “Є хороша новина і погана“

Кабмін змінить критерій середньої зарплати для бронювання чоловіків від мобілізації

Уряд має намір у перспективі вдвічі збільшити пенсії українців, але дехто отримає більше вже до кінця літа

В Україні показали новий прототип пікапа LUAZ 4x4

Екран

Не всі власники смартфонів знають про те, що більшість заряду батареї використовується для живлення екрану гаджета. Тому, щоб пристрій споживав менше енергії, варто вимкнути анімовану заставку та зменшити яскравість екрана.

Підпишіться на Today.ua, щоб бути в курсі останніх новин:

Вібрація та оповіщення

Вібрація та оповіщення від соціальних мереж чи месенджерів також забирають чимало енергії у телефону. Якщо потрібно зберегти заряд батареї надовго, варто вимкнути ці функції. А ще краще перевести смартфон у беззвучний режим. Звичайно, це не зовсім зручно, проте допоможе гаджету довше працювати без зарядки.

Нагадаємо також про лайфхаки, які допомагають зарядити мобільний телефон без електроенергії.