Як легко та швидко видалити кісточки з вишень: перевірені способи

Автор: Ольга Березовська

У сезон вишні господині активно використовують цю смачну та корисну ягоду для приготування різних смаколиків. Деякі приступають до заготівлі вишні на зиму, видаляючи для цього кісточки з плодів. Здається, що зробити це не дуже просто, але знаючи кілька простих і ефективних способів, процес піде легше і швидше.

Як легко та швидко видалити кісточки з вишень: перевірені способи - today.ua

Сучасним господаркам дуже просто знайти цікаві та корисні лайфхаки – в Мережі їх регулярно публікують їхні "колеги". Вони й розповіли про те, як видалити кісточки з вишень, якщо в будинку не знайшлося спеціального пристрою.

Шпилька

Багато хто знає про те, що за допомогою шпильки можна швидко і легко вийняти кісточку з вишні. Необхідно просто закруглений кінець шпильки акуратно вставити в центр ягоди, де була плодоніжка, прокрутити трохи і підчепити кісточку, дістаючи її з вишні.

Скріпка

Якщо в будинку не знайшлося шпильки, то може допомогти і звичайна канцелярська скріпка. Нею потрібно діяти за тією самою схемою: вставити в плід, покрутити і дістати кісточку. Головне у цій справі – акуратність.

Популярні зараз

НБУ повідомив про вилучення з обігу купюр номіналом 500 грн з 1 серпня

Ввезення євроблях в Україну може впасти на 50%

У Міненергетики заявили про ринковий тариф на світло у 7,5 грн: коли зміниться вартість комунальної послуги

В Україні різко подорожчала оренда 1-кімнатних квартир: названо ціни на житло в областях

Як легко та швидко видалити кісточки з вишень: перевірені способи

Трубочка для коктейлів

Дістати кісточку з вишні можна використовуючи багаторазові трубочки для коктейлів. Зробити це можна просто виштовхнувши кісточку з ягоди, або навпаки, втягуючи її на себе.

Підпишіться на Today.ua, щоб бути в курсі останніх новин:

Пляшка

Деякі господині використовують пляшку з вузькою шийкою, на яку кладуть по ягоді і зубочисткою або паличкою для їжі виштовхують кісточку всередину ємності. В результаті кісточки будуть усередині пляшки, а вишня – на шийці.

Пропонуємо також дізнатися, як заморозити вишню на зиму, щоб зберегти її смак та соковитість.