Як заморозити вишню на зиму, щоб зберегти соковитість та смак ягід: лайфхаки

Автор: Ольга Березовська

Заготовляти продукти на зиму – це своєрідна традиція у багатьох українських родинах. Господині роблять смачні овочеві закрутки, готують варення, компоти та інші смаколики. А деякі заморожують фрукти та овочі, щоб використовувати їх у холодну пору року. Як правильно заморозити вишню, щоб зберегти її смак та соковитість?

Як заморозити вишню на зиму, щоб зберегти соковитість та смак ягід: лайфхаки - today.ua

Є два варіанти заморозки вишні на зиму: з кісточкою чи без. У кожному випадку важливо дотримуватися кількох правил, щоб ягоди залишилися смачними та соковитими.

Вишня з кісточками

В даному випадку потрібно взяти вишню, яка була нещодавно зібрана. Її слід помити, обсушити і прибрати ягоди, які почали псуватися. Досвідчені господині не рекомендують складати всю вишню в один пакет і просто класти його морозилку. Найкраще витратити трохи більше часу, але заморозити ягоди правильно.

Як заморозити вишню на зиму, щоб зберегти соковитість та смак ягід: лайфхаки

Популярні зараз

В Україні летять у прірву ціни на заміські будинки: експерти назвали причину

В Офісі президента повідомили, як змусити Росію завершити війну в Україні

В Україні унормують мінімальний та максимальний вік для керування автомобілями

Forbes повідомило про масштабну атаку росіян з використанням гольф-карів під Куп'янськом

Для цього слід викласти їх на тацю або дошку в один шар і поставити в такому вигляді заморожуватися. Коли ягоди повністю замерзнуть, їх можна пересипати у пакет.

Вишня без кісточок

Цей варіант заготівлі свіжих ягід вимагатиме більше зусиль. Як і в першому випадку, вишню потрібно помити та обсушити. Після цього треба вийняти кісточки шпилькою або спеціальним пристосуванням, злити весь сік, а ягоди викласти в один шар на дошку або тацю. Потім потрібно поставити їх у морозилку до того моменту, як вони повністю заморозяться, і вже тоді пересипати в пакети для зберігання.

Як заморозити вишню на зиму, щоб зберегти соковитість та смак ягід: лайфхаки

Підпишіться на Today.ua, щоб бути в курсі останніх новин:

Важливо пам'ятати, що заморожувати можна лише неушкоджені та свіжі ягоди. Повторно заморожувати їх не варто, так вони втратять і смак, і соковитість. І зберігати заморожену вишню можна не більше одного року.

Пропонуємо також дізнатися про те, як правильно заморожувати полуницю.