Як очистити клавіатуру ноутбука від пилу та крихт за допомогою підручних засобів: лайфхаки

Автор: Ольга Березовська

Клавіатура ноутбука легко та швидко забруднюється, тому що люди часто їдять та п'ють прямо перед комп'ютером. І її потрібно часто очищати, щоби продовжити життя гаджета. Як це зробити в домашніх умовах?

Як очистити клавіатуру ноутбука від пилу та крихт за допомогою підручних засобів: лайфхаки - today.ua

Самі клавіші та простір між ними потребують регулярного чищення. І для цього не обов'язково нести ноутбук до сервісу, зробити це реально за допомогою підручних засобів. І таке очищення не займе багато часу.

Слайм

У дитинстві багато хто називав таку іграшку "лизун". Найчастіше діти використовуються її, кидаючи на стіни та інші поверхні, а дорослі можуть зібрати пил та крихти з клавіатури ноутбука. За рахунок липкості слайм чудово впорається з цим завданням. Важливо чистити не включений ноутбук, а після очищення протерти клавіатуру сухою ганчіркою з мікрофібри. А лизун можна промити та повернути дитині.

Ватні палички

Ватними паличками можна легко очистити клавіші і простір навколо них. Для цього потрібно вимкнути ноутбук, змочити вату медичним спиртом та ретельно протерти клавіатуру. Якщо на поверхні є більш серйозні забруднення, то можна використовувати м'яку зубну щітку, але ту, яка не використовувалася для чищення зубів.

Популярні зараз

Названо тариф на електроенергію з 1 травня

Мінімальну зарплату українським суддям з ВРП підвищили до 236 тысяч гривен

ГУР атакувало завод з виробництва стратегічних бомбардувальників Ту-22М у Казані

У квітні не всім літнім українцям, що працюють, буде перерахунок пенсії: інформація від ПФУ

Як очистити клавіатуру ноутбука від пилу та крихт за допомогою підручних засобів: лайфхаки

Підпишіться на Today.ua, щоб бути в курсі останніх новин:

Фен

Якщо на клавіатурі зібрався пил і крихти від їжі, їх можна просто видути. Для цього відмінно підійде фен із холодним режимом. Потрібно просто включити його та направити потік повітря на клавіші. Робити це краще обережно, щоб не вилетіли кнопки. Тому варто тримати фен на невеликій відстані від клавіатури.

Пропонуємо також дізнатися, як у побуті може стати в пригоді папір для випічки.