Як очистити жалюзі підручними засобами, які є вдома у кожного

Миття жалюзі забирає багато часу, але цей процес можна прискорити. Не обов'язково знімати жалюзі, щоб відмити їх від пилу. Залиште їх у звичному стані та скористайтеся підручними засобами, про які ми розповімо, щоб легко та швидко впоратися з чищенням.

Як очистити жалюзі підручними засобами, які є вдома у кожного - today.ua

У магазинах та в інтернеті на сьогоднішній день продаються різні прилади, які допоможуть вам очистити жалюзі, особливо якщо це горизонтальні або вертикальні жалюзі. Проте, всі вони не будуть ефективнішими за звичайні шкарпетки. Так, візьміть шкарпетку, засуньте в неї руку, змочену водою або відразу водою+ чистящим засобом, і починайте протирати рукою з двох сторін ваші жалюзі. Таким чином ви швидко зберете весь пил, а шкарпетку до того ж легко прати.

Як очистити жалюзі підручними засобами, які є вдома у кожного Якщо ви хочете все-таки мати в будинку сучасний пристрій для миття жалюзі, тоді пропонуємо спробувати щипці з наконечниками з мікрофібри. Або оберніть кінці кухонних щипців тканиною (мікрофібра підійде найкраще, але можна й іншу) і протріть жалюзі. Це хороша альтернатива шкарпетці.

Текстильні жалюзі таким чином не почистиш, їх потрібно знімати та прати. Такі жалюзі замочуються у воді з миючим засобом, залишаються на хвилин 15-30, а потім легко мочалкою можна протерти жалюзі і не чекаючи повного висихання, повісити на вікно. Таким чином, жалюзі висохнуть у розправленому стані та не будуть м'ятими.

Нагадаємо, як швидко очистити мікрохвильову піч від жиру за допомогою оцту.