Господині знають, наскільки енерговитратною є пральна машина, тому деякі намагаються якомога рідше її вмикати. Але найдосвідченіші використовують простий лайфхак, що допомагає заощадити.
Пральна машина – зручна та корисна річ, яка є у будинку практично кожного українця. Але, за словами фахівців, така техніка поглинає чимало електроенергії, що значно підвищує цифри у платіжках за електрику. Близько 14 відсотків загального рахунку за світло припадає саме на пральну машину. Тому варто подумати про те, щоб використовувати її розумніше.
Зазвичай господині намагаються прати речі на низькій температурі, вважаючи, що це допомагає заощадити. Але насправді такий спосіб не завжди є ефективним. Тому найкраще просто вибрати правильний час для прання.
Популярні зараз
Щоб утримати гривню від обвалу, Нацбанк стрімко розпродує валютний запас
Святослав Вакарчук прокоментував перевірку ТЦК після концерту “Океан Ельзи“ у Києві
Поранених бійців недоліковують у шпиталях і знову відправляють на фронт, - бойовий медик
Варто пам'ятати, що в період з 7 години ранку до 23 години вечора тариф на електроенергію найвищий. А ось з 23 години вечора до 7 години ранку, навпаки, нижчий. В Україні є так званий "нічний тариф", який удвічі нижчий від того, що діє вдень.
Тому якщо прати речі пізно ввечері чи рано-вранці, це допоможе значно скоротити витрати на оплату рахунків за світло.
Нагадаємо, раніше у енергокомпанії, яка працює у великих містах України, пояснили, як можна зафіксувати тариф на електроенергію та економити по 10% на оплаті рахунків.