Які частини курки найшкідливіші: їх потрібно виключити з раціону харчування

Автор: Леся Ловіцька

Курятина залишається найдоступнішим дієтичним м'ясом в Україні. Названо найнебезпечніші частини курки, які потрібно виключити з раціону харчування.

Які частини курки найшкідливіші: їх потрібно виключити з раціону харчування - today.ua

Куряче м'ясо користується підвищеним попитом відразу з кількох причин. Перша – воно найдоступніше за ціною. Друга – користь, на якій часто акцентують увагу адепти здорового способу життя та правильного харчування. При цьому курятина смачна.

Курятина вважається менш шкідливою за червоні види м'яса. Вона дешевша, ніж свинина, яловичина, індичатина та кролятина. У такому м'ясі менше калорій, багато вітамінів та мінералів.

Які частини курки найнебезпечніші

Дієтологи назвали небезпечною для здоров'я курячу шкіру. У ній немає вітамінів, зате багато жиру та холестерину, а також можуть утримуватися залишки хлору, який використовують для надання товарного вигляду тушкам, які втратили товарний вигляд. Експерти закликали вживати м'ясо без шкіри.

Популярні зараз

Рядовим – по 3 тисячі доларів: озвучено нові зарплати військових, за які голосуватимуть депутати

ЗСУ можуть отримати балістичні ракети, які летять на 300 км

Ощадбанк стягує кошти з рахунків померлих клієнтів

У ПС оцінили ймовірність нового обстрілу України у другу річницю початку війни

Друге місце по шкідливості займають крила, тому що вони по суті складаються з кісток та шкіри – там немає корисних елементів.

Найшкідливішою частиною курки назвали легені. У них можуть бути небезпечні бактерії лістерії, які складно знищити навіть термічною обробкою.

Які частини курки найшкідливіші: їх потрібно виключити з раціону харчування

Підпишіться на Today.ua, щоб бути в курсі останніх новин:

Є думка, що курячу печінку також не варто вживати. Вона є так званим фільтр-органом, який переробляє шкідливі речовини, які потрапляють до організму. Якщо птах вживав якісні та безпечні корми та воду, то жодної шкоди організму не буде. Разом з тим, якщо для росту курки використовувалися гормони та антибіотики, тоді такий субпродукт є небезпечним.

Раніше повідомлялося про найшкідливіший суп, який краще не їсти.