“Залишився осад“: український мольфар розповів про подальші стосунки між Україною та Польщею

Автор: Лобанова Єлизавета

Міжнародні стосунки між Україною та Польщею останніми місяцями досить напружені. Блокада на польському кордоні українських фур з кожним днем погіршує ситуацію. Мольфар та таролог Макс Гордєєв розповів, коли між Україною та Польщею настане будуть узгоджені усі негаразди.

“Залишився осад“: український мольфар розповів про подальші стосунки між Україною та Польщею - today.ua

За словами таролога, у стосунки між двома сусідніми країнами втручається Росія. І на сьогоднішній день не можна сказати, що поляки стосовно нас налаштовані так само оптимістично та відкрито, як на початку війни.

"Польща максимально нам допомогла, і ми повинні бути їй нестримно вдячні за все, що вона зробила. Незважаючи на те, що начебто відносини вирівнялися, внутрішній осад після скандалів залишився як у людей, так і при владі. Сказати, що ця країна знаходиться зараз у позитивному настрої для нас, я не можу на 100%, - заявив Гордєєв в ефірі "Ранку у великому місті".

“Залишився осад“: український мольфар розповів про подальші стосунки між Україною та Польщею

Популярні зараз

В Україні посилили умови для виходу на пенсію

ЗСУ можуть отримати балістичні ракети, які летять на 300 км

Уряд ухвалив рішення щодо підвищення зарплати частині бюджетників

У світі найближчим часом стрімко зросте ціна на золото: долар втрачає лідерство

У результаті відносини між Польщею та Україною повернуться до колишнього рівня, незважаючи на "осад", вважає мольфар. Коли саме це станеться, він не сказав, але Гордєєву карти показали позитивні зміни у відносинах України з іншими країнами.

Підпишіться на Today.ua, щоб бути в курсі останніх новин:

Як відомо, 1 грудня Україна та Польща домовилися про відкриття пункту пропуску "Угринів - Долгобичів" для проїзду порожніх вантажівок. Можливо, це якраз перший крок до позитивних змін.

Нагадаємо, також Максим Гордєєв поділився власним прогнозом з приводу закінчення війни в Україні.