Названо найшкідливіші у холодний період продукти, від яких потрібно відмовитися взимку

Автор: Ольга Березовська

Взимку організм людини піддається чималим випробуванням. Мінлива погода, нестача сонячного світла та постійні перепади температур можуть негативно позначитися на здоров'ї. До того ж є продукти, які лише погіршують ситуацію. Що не варто їсти у холодний період?

Названо найшкідливіші у холодний період продукти, від яких потрібно відмовитися взимку - today.ua

Навіть на перший погляд безпечні продукти можуть підірвати здоров'я людини в холодну пору року. Тому краще відмовитись від них.

Найнебезпечніші продукти взимку

Напівфабрикати та фаст-фуд

Заморожені пельмені або смачний бургер із популярної мережі фаст-фуду може завдати організму набагато більшої шкоди, ніж здається. Такі оброблені продукти містять багато калорій, але не поживних речовин, яких так потребує людський організм у холодну пору року. До того ж в них чимало консервантів та інших добавок, які можуть призвести до порушення метаболізму.

Названо найшкідливіші у холодний період продукти, від яких потрібно відмовитися взимку

Популярні зараз

ЗСУ можуть отримати балістичні ракети, які летять на 300 км

Уряд ухвалив рішення щодо підвищення зарплати частині бюджетників

В Україні посилили умови для виходу на пенсію

У світі найближчим часом стрімко зросте ціна на золото: долар втрачає лідерство

Холодні перші страви

Холодні супи відмінно підходять для літа, коли хочеться і поїсти ситно, і охолонути в жарку погоду. Але взимку краще відмовитися від тарілки улюбленого гаспачо чи окрошки. Такі страви можуть утруднити травлення та охолодити весь організм. А це не те, що потрібно людям узимку. Краще замінити холодні перші страви гарячими.

Несезонні продукти

У магазинах можна знайти безліч фруктів та овочів, які були вирощені навесні чи влітку. Але їсти їх не варто. Щоб зберегти свіжість, виробники обробляють їх різними хімікатами, які негативно впливають на організм людини.

Названо найшкідливіші у холодний період продукти, від яких потрібно відмовитися взимку

Підпишіться на Today.ua, щоб бути в курсі останніх новин:

Цукор

Якщо взимку постійно їсти продукти з високим вмістом цукру, то це може завдати серйозної шкоди імунній системі. Тому краще в холодну пору року вибирати сезонні фрукти чи сухофрукти, які не лише смачні, а й корисні.

А раніше ми писали про саму шкідливу рибу, яку не варто вживати.