Названо причини пити ромашковий чай щодня: покращує сон та захищає від раку

Автор: Ольга Березовська

Ромашковий чай – це популярний напій, який п'ють у багатьох країнах. Протягом століть його використовували і в народній медицині як натуральний засіб від багатьох захворювань. І сучасні лікарі згодні з тим, що напій має низку корисних для здоров'я властивостей.

Названо причини пити ромашковий чай щодня: покращує сон та захищає від раку - today.ua

Експерти зазначають, що чай з ромашки містить антиоксиданти та корисні речовини, які можуть знизити ризик розвитку низки захворювань та покращити сон та роботу травної системи. Тому людям варто пити його щодня.

Поліпшує сон

Ромашка має унікальні властивості, які допомагають позбутися проблем зі сном. У ній міститься антиоксидант апігенін, що діє як м'яке снодійне. Медики запевняють, що випиваючи чашку ромашкового чаю за пару годин до сну, можна швидше заснути та міцніше спати всю ніч.

Покращує травлення

Багато лікарів кажуть, що чай з ромашки може сприяти покращенню травлення та допомагає впоратися зі спазмами. Напій містить речовини, які розслаблюють і покращують перистальтику кишечника, що корисно при запорах. Він також має заспокійливу дію, що може бути корисним при різних розладах травлення.

Популярні зараз

Кабмін змінить критерій середньої зарплати для бронювання чоловіків від мобілізації

Уряд має намір у перспективі вдвічі збільшити пенсії українців, але дехто отримає більше вже до кінця літа

В Україні показали новий прототип пікапа LUAZ 4x4

Влада готує українцям підвищення податків – ймовірно, вже з липня

Захист від раку

Ромашка містить цілу низку антиоксидантів, які борються з раковими клітинами, особливо в молочній залозі, травному тракті, шкірі та жіночих репродуктивних органах. Одне з проведених досліджень показало, що ймовірність розвитку онкології щитовидної залози у людей, які регулярно вживають ромашковий чай, нижча, ніж у тих, хто його не пив.

Названо причини пити ромашковий чай щодня: покращує сон та захищає від раку

Знижує рівень цукру

Ромашка може покращити регуляцію рівня глюкози у крові, що корисно для людей з діабетом другого типу. Водночас протизапальні властивості ромашкового чаю можуть запобігти пошкодженню клітин підшлункової залози, що виникає при хронічному підвищенні рівня цукру.

Підпишіться на Today.ua, щоб бути в курсі останніх новин:

Підтримка здоров'я серця

Ромашка багата сполуками, званими флавоноїдами, які мають антиоксидантні властивості і корисні як для контролю рівня холестерину, так і для зниження кров'яного тиску. Разом з тим ромашковий чай має заспокійливі та розслаблюючі властивості, знижуючи стрес і знімаючи напругу в організмі. Це також корисно для здоров'я серця.

Нагадаємо також про корисні властивості томатного соку.