Названо дві найкорисніші каші для жінок: джерела колагену для здоров'я та краси

Автор: Леся Ловіцька

Дієтологи назвали дві найкорисніші каші для жінок. У них найбільше колагену, який потрібний для здоров'я та краси.

Названо дві найкорисніші каші для жінок: джерела колагену для здоров'я та краси - today.ua

Колаген – це важливий структурний білок, який має багато унікальних властивостей. Він відповідає за стан шкіри – якщо його рівень високий, вона пружна та гладка. Рівень колагену в організмі знижується із віком.

Колаген також сприяє нормалізації травлення та ваги, відновлює сон, додає організму бадьорості. Найбільше цього білка у продуктах тваринного походження, зокрема у кістках. Тому медики радять вживати бульйони, зварені на них. Однак колаген також міститься у деяких крупах, які можна приготувати гарнір. Одна з них – перлова.

У перловці багато вітамінів, зокрема групи В, які корисні для шкіри. Там також багато лізину – це амінокислота, яка відповідає за вироблення колагену в організмі.

Популярні зараз

Названо тариф на електроенергію з 1 травня

Мінімальну зарплату українським суддям з ВРП підвищили до 236 тысяч гривен

ГУР атакувало завод з виробництва стратегічних бомбардувальників Ту-22М у Казані

У квітні не всім літнім українцям, що працюють, буде перерахунок пенсії: інформація від ПФУ

Названо дві найкорисніші каші для жінок: джерела колагену для здоров'я та краси

У гречаній крупі лізину вдвічі більше. Тому за бажання збільшити рівень колагену в організмі потрібно робити ставку саме на неї. Гречка багата на вітаміни, у ній містяться залізо та інші важливі мікроелементи. Така каша допомагає боротися з набряками.

Названо дві найкорисніші каші для жінок: джерела колагену для здоров'я та краси

Підпишіться на Today.ua, щоб бути в курсі останніх новин:

До речі, кориснішою є саме зелена гречка. У ній максимальна кількість лізину – 10% добової норми в одній порції. Звичайно, у м'ясі та яйцях цієї амінокислоти в рази більше, але у вегетаріанців також є можливість наситити організм корисними речовинами.

Раніше була названа найшкідливіша каша, яка стала найпопулярнішою. Відомий український тренер Юрій Попко заявив про шкоду одного виду вівсянки, яку краще виключити із раціону харчування.