Ідеальний сніданок: названо інгредієнт, який зробить млинці ніжними та смачними

Ідеальні млинці просто повинні бути тонкими та дуже ніжними. Справжні гурмани знають, що частування може вийти гумовим через неправильно сформоване тісто. Якщо хочете отримати витончений смак звичних млинців, потрібно вірно вводити один із головних інгредієнтів.

Ідеальний сніданок: названо інгредієнт, який зробить млинці ніжними та смачними - today.ua

Млинці виходять повітряними і буквально тануть у роті, якщо технологія їхнього приготування буде неправильною. У більшості рецептів використовуються курячі яйця. Однак мало хто знає, як і скільки їх треба додавати.

Молоді господині іноді керуються правилом – що більше, то краще. Однак на практиці це зовсім не так. Якщо переборщити з яйцями, вони стануть твердими і можуть ламатися. Керуватися потрібно обсягом тіста. На велике знадобиться два яйця, а на кілька порцій одного буде цілком достатньо.

Важливо й те, як вбиватимуться яйця в тісто. Щоб млинці отримали ідеальну структуру, білки та жовтки слід розділити – так само, як і в ситуації з випічкою.

Ідеальний сніданок: названо інгредієнт, який зробить млинці ніжними та смачними Спочатку збийте із цукром жовтки. Потім до них необхідно додати інші компоненти тіста. Так млинці вийдуть тоненькими та дуже смачними.

Потрібно не переборщити з цукром – чим його більше, тим темнішими і рум'янішими будуть млинці. Якщо хочете максимально світлі – можна обійтися без нього та використати солодку начинку.

Нагадаємо, як приготувати вишукані млинці по-шотландськи. Йдеться про улюблений рецепт британської монархіні Єлизавети II.