Названо один дешевий продукт, який зробить підживлення з попелу вдвічі ефективнішим

Попелом удобрюють рослини на городі майже всі городники. А все тому, що він має багато корисних властивостей для кущів, а також допомагає позбутися без використання агресивних хімікатів таких шкідників, як колорадський жук і хрестоцвіта блішка. Але посилити дію підживлення з попелу можна вдвічі завдяки дешевому продукту, який є практично на кожній кухні.

Названо один дешевий продукт, який зробить підживлення з попелу вдвічі ефективнішим - today.ua

Ефективне підживлення з попелу

Добриво з попелу використовують прихильники екологічного землеробства. Його додають у землю, коли перекопують город, і в лунки перед посадкою рослин. А в період дозрівання плодів підгодовують кущі та грядки розчином із попелу. Названо один дешевий продукт, який зробить підживлення з попелу вдвічі ефективнішим Для цього береться склянка попелу та 10 літрів води. Все поєднується і залишається на ніч, а ще краще на кілька днів. Після цього літр розчину з попелом розводять у трьох літрах води та поливають город.

Який секретний інгредієнт додати у підживлення з попелу, щоб збільшити врожайність?

Це інгредієнт, який є майже на кожній кухні – оцет. Названо один дешевий продукт, який зробить підживлення з попелу вдвічі ефективнішим На 10 літрів води та склянку попелу знадобиться склянка столового оцту. Також його можна замінити лимонною кислотою.

Нагадай, досвідчені городники назвали два чудо-підживлення для збільшення врожайності - перці дадуть удвічі більше плодів.