Названо три найкращі продукти для перекусу з високим вмістом білка для тих, кому за 50

З віком, так, і в 50 теж, наш організм старіє, тіло слабшає, а м'язова маса починає знижуватися. Але не треба впадати у відчай і опускати руки. Продовжуйте працювати над собою, додавши до свого раціону три продукти з високим вмістом білка, які стануть вашою паличкою виручалочкою для підтримки сил та енергії.

Названо три найкращі продукти для перекусу з високим вмістом білка для тих, кому за 50 - today.ua

Рекомендована дієтична норма білка становить близько 0,8 г білка на кілограм ваги тіла на день. Однак доведено, що людям за 50 потрібно більше білка на кілограм маси тіла, аніж молодим. Для цього і потрібно вводити в раціон білкові перекуси.

Продукти для перекусу з високим вмістом білка для тих, кому за 50

Яйця

Одне велике яйце містить 70 калорій та більше ніж 13 основних поживних речовин, включаючи залізо, вітамін D, цинк, лютеїн, зеаксантин та холін. А також 6 грамів білка та антиоксиданти. Названо три найкращі продукти для перекусу з високим вмістом білка для тих, кому за 50

"Яйця чудово підходять для людей за 50, тому що білок містить усі незамінні амінокислоти. Організм використовує їх з більшою готовністю, ніж інші джерела білка", - каже дієтолог Джулі Аптон.

Знежирений грецький йогурт

Звичайний знежирений грецький йогурт — продукт, який обов'язково має бути в раціоні людей за 50. На відміну від звичайного йогурту, знежирений грецький йогурт не містить цукру, але може похвалитися вдвоє більшим вмістом білка.

Чашка знежиреного грецького йогурту містить близько 24 г білка, що дорівнює чотирьом з'їденим яйцям.

Знежирене або 1% молоко

Названо три найкращі продукти для перекусу з високим вмістом білка для тих, кому за 50 Склянка молока допоможе людям за 50 підтримувати фізичну активність та м'язову масу з віком.

"Молоко - ще один багатий на поживні речовини продукт, який забезпечує організм 8 грамами високоякісного білка. Також молоко забезпечує організм ідеальним співвідношенням сироваткового білка швидкого вивільнення та білка казеїну повільного вивільнення", - каже лікар.

Нагадаємо, названо п'ять напоїв з несподіваних продуктів з підбадьорливим ефектом, які замінять каву.

ДЖЕРЕЛОeatthis.com