В Україну повернеться літня спека: синоптики розповіли, де і коли потепліє до +30

Цього тижня погода в Україні буде по-справжньому літньою. На заході та крайній півночі країни пройдуть короткочасні опади, а на решті території буде сухо. Стовпчики термометрів піднімуться до +30 градусів.

В Україну повернеться літня спека: синоптики розповіли, де і коли потепліє до +30  - today.ua

За даними українських синоптиків, самий пік потепління припаде на вихідні, але й досі прогноз досить оптимістичний.

У вівторок, 19 вересня, на заході країни пройдуть дощі та стовпчики термометрів покажуть до +19...+24 градусів. На решті території України утримається суха погода, а температура підвищиться до +24...+27. Вітер південного напрямку, 2,2-3,6 м/с.

У середу, 20 вересня, невеликі дощі відбудуться у Вінницькій, Київській та Чернігівській областях. На заході країни потеплішає до +23...+25 градусів. В інших регіонах стовпчики термометрів покажуть +24...+27 градусів, на півдні місцями до +28 градусів.

В Україну повернеться літня спека: синоптики розповіли, де і коли потепліє до +30

У четвер, 21 вересня, дощі покинуть територію України, і температура повітря почне підніматися ще швидше. Стовпчики термометрів цього дня покажуть +24...+28 градусів.

Перед вихідними, 22 вересня, очікується сонячний день. Стовпчики термометрів по всій країні покажуть +25...+28 градусів.

У суботу синоптики передають до +25...+29 градусів. По всій території України буде сонячно та сухо. У неділю очікується деяке зниження температури на заході та півночі України - до +19...+25 градусів. В інших регіонах буде вищим +20 градусів.

За прогнозом народного синоптика Наталки Діденко, протягом цього тижня, 18-24 вересня, у більшості областей України буде сухо та тепло. Дощі очікуються лише 19 вересня на заході країни.

Раніше повідомлялося, коли очікуються магнітні бурі у вересні 2023 року.