Вчені розповіли, скільки кроків на день мають робити жінки після 60 років

Автор: Ольга Березовська

Правило про те, що для здоров'я організму людині потрібно щодня проходити 10 тисяч кроків на день, не працює для жінок віком понад 60 років. Їм для підтримки роботи серця потрібно значно менше.

Вчені розповіли, скільки кроків на день мають робити жінки після 60 років  - today.ua

Вчені провели велике дослідження, щоб з'ясувати вплив фізичної активності на здоров'я серця жінок старше 60 років. І вони з'ясували, що зрілим жінкам необхідно пройти певну кількість кроків, щоб знизити ризик розвитку серцевої недостатності. Про це йдеться у дослідженні, яке опублікувало видання JAMA Cardiology.

Вчені тривалий час спостерігали за шістьма тисячами жінок віком від 63 до 99 років, щоб зібрати інформацію про їх фізичну активність, малорухливий спосіб життя та здоров'я серця.

Експерти дійшли висновку, що зрілим дамам достатньо робити 3600 кроків на день для підтримки оптимальної роботи організму та зниження ризику серцевої недостатності на 25-30 відсотків. За словами дослідників, у жінок, які проходять близько 2500 кроків на день, ризик виникнення проблем із серцем також стає "значно нижчим".

Популярні зараз

В Україні мають намір перенести початок нового навчального року на серпень

В Україні продають дешеві смарт-квартири: як виглядає житло за 10 000 доларів

У Верховній Раді пояснили, хто отримає право на економічне бронювання від мобілізації

Тариф на світло в Україні зросте вдвічі: “Рішення дуже болюче“

Вчені розповіли, скільки кроків на день мають робити жінки після 60 років

"Регулярні фізичні вправи можуть допомогти покращити стан серцево-судинної системи, покращуючи периферичний кровообіг, покращуючи тонус судин та контролюючи такі супутні захворювання, як високий кров'яний тиск, діабет та гіперхолестеринемія", - зазначають вчені.

Підпишіться на Today.ua, щоб бути в курсі останніх новин:

Вони порадили жінкам старше 60 років поєднувати легку активність із більш інтенсивною на постійній основі, щоб уникнути можливих проблем із серцем.

Пропонуємо також дізнатися про продукти, що шкодять здоров'ю серця.